Facebook Google+ Twitter

Kolejna awaria Dreamlinera. Nie poleciał do Monachium

W środę doszło do kolejnej awarii Dreamlinera. Podczas przeglądu wykryto uszkodzenia mechaniczne. Do Bawarii wysłano Boeinga 737.

Do pierwszej usterki w najnowszym samolocie Polskich Linii Lotniczych doszło w niedzielę. Wtedy pasażerowie mieli polecieć do Monachium, niestety dotarli tam Boeingiem 737. Przyczyną była konieczność wykonania dodatkowych testów.

W środę, 19 grudnia pasażerowie mieli również polecieć Dreamlinerem do Monachium. W trakcie przeglądu technicznego w najnowszym samolocie wykryto uszkodzenie mechaniczne blisko podwozia.

Marek Kłuciński, rzecznik PLL LOT powiedział w rozmowie z redakcją TVN24.pl, że pracownicy LOT-u uważnie przyglądają się nowej maszynie. Są to po prostu środki ostrożności.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

coś dużo tych awarii. właśnie taki kolos odwołano z S. Francisco do Europy. a wszystkie miejsca były zajęte. 500 pasażerów ugrzęzło w hotelu lotniskowym.
Nie tak łatwo ich upchnąć. A każdy chce na święta do domu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kupujesz specjalnie bilet na "samolot marzeń" a lecisz poczciwym "benkiem" - jeszcze kilka takich akcji i żaden odpowiednik kpt. Wrony nie pomoże spółce w bezpiecznym lądowaniu i sprowadzeniu jej na ziemię!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może nie opłaca się Lot-owi latać tą maszyną ? I stąd te usterki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.