Kolejna bramka Smolarka

Ebi Smolarek strzelił już bramkę Kazachom, Portugalczykom, a teraz pokonał bramkarza Bochum

fot. Wojtek Wilczyński, SP-GWŚwietna passa Ebiego Smolarka trwa dalej. Polski napastnik jest bardzo skuteczny zarówno w reprezentacji, strzelił trzy gole w ostatnich dwóch meczach biało-czerwonych, jak i w klubie. Tym razem Polak pokonał bramkarza rywali w meczu Borussii z VFL Bochum. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Początkowo to goście objęli prowadzenie. W 31 minucie gola dla Bochum strzelił Gekas. Jednak radość przyjezdnych nie trwała długo. Pięć minut później w 36 minucie Euzebiusz Smolarek wyrównał i na tablicy świetlnej pojawił się wynik 1:1, który do końca nie uległ już zmianie.

Wynik może być niespodzianką, bo Bochum zajmuje ostatnie miejsce w tabeli a Borussia jest siódma.

Smolarka strzelił w tym sezonie już trzy gole i traci jednego do prowadzącej ósemki zawodników, którzy pokonywali bramkarzy czterokrotnie.