Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5438 miejsce

Kolejna część bajki o zabawkach. Toy Story 4 wyjdzie w 2018 roku

Disney Pixar oficjalnie potwierdził informacje dotyczącą 4 części popularnej bajki o zabawkach. Data premiery została wyznaczona na 15 czerwca 2018 roku. Pojawiają się spekulacje na temat dalszych losów ulubionych bohaterów.

 / Fot. materiał prasowyKiedy wytwórnia filmowa Disney Pixar oficjalnie ogłosiła, że w przygotowaniu jest kolejna już, czwarta część znanej i lubianej animacji Toy Story, zdania internautów i fanów bajki od razu się podzieliły. Pewna część osób tak pokochała bohaterów, że wprost nie może doczekać się premiery. Inni natomiast uważają, że trzecia, jak dotąd ostatnia część była bardzo dobrym zakończeniem i zamknięciem całej historii o Chudym Buzzie i ich przyjaciołach. Jednak bez względu na to co myślą fani, dalsze losy bohaterów zostaną ujawnione światu w 2018 roku.

Reżyserem kolejnej produkcji będzie John Lesseter, który jest twórcą wielu animacji Disney'a ( między innymi "Kraina Lodu", "Zaplątani", "Potwory i spółka" ), a przede wszystkim stworzył 3 poprzednie części Toy Story.

Scenariusz powstał we współpracy Rashidy Jones oraz Willa McCormacka. / Fot. materiał prasowy

Jeśli chodzi o głównych bohaterów, to wszyscy pojawią się w kolejnej części i przemówią tymi samymi głosami co w poprzednich edycjach. Tom Hanks i Tim Allen na nowo wcielą się w dwójkę przyjaciół, Buzza Astrala i Szeryfa Chudego. W oryginalnej wersji usłyszeć będzie można również znajomy głos Pana Bulwy (Don Rickles), Hamma (John Ratzenberger) czy Rexa (Wallace Shawn).

Co spotka bohaterów w kolejnej części jest póki co chowane w tajemnicy. Pojawiają się natomiast różne spekulacje i przewidywania. Od czasu wydarzeń z trzeciej części minie siedem lat. Być może będzie to animowana komedia romantyczna, w której Chudy i pasterka Bou znowu się spotkają i zakwitnie między nimi uczucie, a Szeryf z pomocą przyjaciela, Buzza, będzie musiał wyruszyć na pomoc ukochanej. Pojawiają się również przypuszczenia, że w najnowszej części po raz kolejny zobaczymy Bonnie, która jako ostatnia była w posiadaniu zabawek.

Na oficjalny zarys fabuły oraz zwiastun filmu trzeba jeszcze trochę poczekać. Jednak po tak dużym sukcesie poprzednich trzech części czwarta już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci, które oglądały pierwsze Toy Story zapewne są już dorosłe, więc kolejna część będzie dla nich sentymentalnym powrotem do świata ukochanych bohaterów. Miejmy nadzieję, że Disney Pixar po raz kolejny nas nie zawiedzie i dostarczy nam dużo wspaniałych emocji!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.