Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1781 miejsce

Kolejna część gry Assassin's Creed będzie rozgrywać się w wiktoriańskim Londynie

Następna część gry "Assassin's Creed" będzie rozgrywać się w wiktoriańskim Londynie. Po Paryżu w "Assassin's Creed: Unity" przyszedł czas na stolicę Wielkiej Brytanii. Przy okazji premiery bieżącej części pojawił się w sieci ciekawy klip. Zobaczymy na nim współczesny Paryż i zawodników parkour w strojach zabójców w pogoni za wrogami.

 / Fot. materiały prasoweScenerią kolejnej części gry "Assassin's Creed" będzie XIX-wieczny Londyn - wynika z przecieku, do którego dotarł serwis kotaku.com. Produkcja ma się pojawić na rynku jesienią przyszłego roku. Jej kodowy tytuł to "Victory". Gra ma zostać wydana na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Niedawno miała miejsce premiera gry "Assassin's Creed: Unity", której fabułę osadzono we Francji czasów rewolucji. Tym razem gracz wciela się w postać Arno, który będzie musiał stoczyć walkę z templariuszami.

Czytaj także: Gra Assassin's Creed: Unity przekłamuje historię? Francuski europoseł mówi o spisku kapitalistów


Gra wzbudziła kontrowersje we Francji. Tamtejszy europoseł, a wcześniej kandydat na prezydenta zarzucił twórcom przekłamywanie historii. "Obrażają nas, aby zniszczyć to, co sprawia, że francuski naród trzyma się razem. To pisanie historii na nowo. Po to, aby gloryfikować tych, którzy przegrali, i zniszczyć wizerunek Republiki" - twierdził Jean-Luc Melenchon oburzony sposobem przedstawienia w produkcji osoby Maximiliena Robespierre'a.

Przy okazji premiery pojawił się klip "Assassin's Creed Unity Meets Parkour". Zobaczymy na nim współczesny Paryż i zawodników parkour w strojach z gry.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.