Facebook Google+ Twitter

Kolejna edycja adidas Rocks the Floor już 2 i 3 marca

Już 2 i 3 marca w warszawskim Soho Factory odbędzie się kolejna edycja adidas Originals Rocks the Floor. Na scenie wystąpią m.in.: OSTR, Yasiin Bey. W tegorocznej edycji na miejscu prowadzącego zasiądzie Zajcew.

Sonda

Wybierasz się na Rocks the Floor?

Logo adidas Originals Rocks the Floor. / Fot. Materiały prasowe/adidasadidas Originals Rocks the Floor to już druga edycja największej imprezy hip-hopowej w Polsce. W tym roku odbędzie się ona 2 oraz 3 marca w warszawskim Soho Factory (ul. Mińska 25). Zgodnie z tradycją na scenie adidasa staną także międzynarodowe gwiazdy. Niektóre z tych gwiazd Polskę odwiedzą po raz pierwszy! Wydarzenie to będzie połączeniem czterech elementów hip-hopu - MCing, b-boying, DJing i graffiti. W każdej z tych dziedzin widzowie będą podziwiać artystów z Polski oraz z zagranicy.

Celem imprezy adidas Originals Rocks the Floord jest możliwość pokazania twórczości z różnych stron świata, ukazania kultury hip-hopowców od strony unikalnej, w którym każdy młodzieniec znajdzie coś dla siebie.

Koncerty

OSTR. / Fot. Materiały prasoweTegoroczna edycja to niezwykła bomba muzyczna. Głównym artystą tej imprezy będzie MOS DEF - legenda hip-hopu, który od tego roku używa pseudonimu Yasiin Bey. Jest to jeden z najczęściej znanych i szanowanych raperów na świecie. Na adidasowej scenie wystąpi także OSTR. Organizatorzy drugiej edycji adidas Originals Rocks the Floor zapowiadają jeszcze jedną zagraniczną gwiazdę, ale informacje o niej zdradzą wkrótce.

Breakdance

Ken Swift. / Fot. Materiały prasowe/Adidas Originals Rocks the FloorB-boying na Originals Rocks przybierze wygląd zawodów "1 na 1", w którym to do udziału zostali zaproszeni najlepsi b-boye na świecie. Tworzyć oni będą tzw. "Great 8". Podczas marcowego eventu w Soho Factory wyłonimy także b-girl. Nie zabraknie także konkursów dla dzieci. Odbędą się także zawody na najbardziej fenomenalną figurkę break dance pt. "Power Move Contest". Występy tancerzy oceniać będzie między innymi: Ken Swift - kluczowy członek najlepszych ekip hip-hopowych oraz b-boyowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.