Facebook Google+ Twitter

Kolejna edycja "Widzewskiej Ligi Biznesu"

Na łamach portalu "Widzewiak.pl" pojawiła się informacja o przygotowaniach do kolejnej edycji "Widzewskiej Ligi Biznesu".

Kolejna już, bo organizowana po raz piąty, "Widzewska Liga Biznesu", której organizatorem jest Fundacja Widzewa Łódź "Akademia Futbolu", rozpocznie się już w połowie września. Do udziału w rozgrywkach zaproszone są największe łódzkie firmy, które będę miały szansę wystawić swoje 7-osobowe składy. Swoją obecność zaznaczą z pewnością tacy "giganci" łódzkiej przedsiębiorczości jak firmy "Dell", "P&G Gillette", czy "Sphinx". Do momentu startu rozgrywek, mogą przyłączyć się jeszcze dwie łódzkie firmy, ponieważ tyle miejsc czeka jeszcze na uczestników.

Szczytnym celem rozgrywek, jest wparcie procesu szkoleniowego widzewskiej młodzieży, na który zostaną przekazane zyski z rozgrywek. O tym, jak istotny jest to powód i jak ważny dla łódzkiego sportu jest udział łódzkich firm, przekonywał Grzegorz Bakalarczyk, prezes Fundacji Widzew Łódź "Akademia Futbolu", podczas wypowiedzi dla portalu "Widzewiak.pl":

- Dlatego tym bardziej cieszy nas, że możemy liczyć na tak duże zainteresowanie firm z regionu łódzkiego. Szczególnie, że większość drużyn jest z nami nieprzerwanie od pierwszej edycji. Zapraszamy jednak także nowych uczestników. Wolne są ostatnie dwa miejsca - mówi Bakalarczyk.

- Mamy nadzieję, że w piątej edycji znowu nie zabraknie doskonałej zabawy oraz sportowej rywalizacji - dodaje.

Spotkania będą trwały dwa razy, po 25 minut, z pięciominutowymi przerwami.

Rozgrywki odbywać się będą w poniedziałki oraz wtorki, w dogodnych dla uczestników godzinach wieczornych, na boisku Widzewa, przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Zakończenie przewidziane jest na grudzień, kiedy to odbędzie się także gala podsumowująca.

Więcej informacji można zasięgnąć pod adresem www.ligabiznesu.com

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.