Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 / Fot. Franciszek Vetulaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pan Grzegorz Wasiluk - bywa tak, że osoba o orientacji homoseksualnej zwyczajowo, Bo tak wypada, albo "może jej przejdzie" - wychodzi za mąż/żeni się i ma dzieci. Potem natura bierze górę i związek hetero się rozpada; dzieci wychowuje wówczas matka/ojciec homoseksualny. To ich sprawa, orientacja seksualna nie jest sprawą wychowania i jeśli dziecko nie dziedziczy odmiennej orientacji, będzie heterykiem z takimi samymi deficytami uczuciowymi, jak każde dziecko po rozwodzie rodziców heteroseksualnych.

Pan Hartman, nawet jak na filozofa kochającego wsadzić kij w mrowisko, pojechał po bandzie i...wyskoczył poza.
Osobiście wierzę, że pod najgrubszą nawet warstwą zmian obyczajowych zwanych "postępem i zmianami cywilizacyjnymi" , zachowuje się w ludziach najbardziej pierwotny instynkt zachowania zdrowia gatunkowego. Ostatnie przykłady, aczkolwiek zapisane gwałtami mieliśmy w Jugosławii, mamy na terenach afrykańskich objętych wojnami. Gwałty na "zdobycznych" kobietach to prymitywny i okrutny przejaw zachowania gatunku, czego absolutnym zaprzeczeniem jest kazirodztwo.
Jest to zwyrodnienie tak obrzydliwe, że nikt nie powinien nawet dopuszczać myśli o dyskusji dopuszczalności.
Deformacje genetyczne wynikłe z rozmnażania wsobnego łatwo zauważyć chociażby na stadach dzikich kotów; wiedzieli również o tym wielcy tego świata, którzy po wyczerpaniu możliwości kojarzenia par bez szkody dla zdrowia psychicznego rodu(lub na granicy reprodukcji osobników ułomnych pod każdym względem) - wpuszczali "świeżą" krew; dlatego m.in. uznawano dzieci z nieprawego łoża, nadając im przywileje członków rodziny w sensie respektowania "krwi" z domieszką odnawiającą dziedzictwo genetyczne.
Pan Hartman stracił w moich oczach status człowieka, nad którego słowami warto się z zainteresowaniem pochylić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiada się, że osoby poniżej 15 roku życia nie powinny uprawiać seksu. Robią to masowo. Jest formalny zakaz rozpowszechniania narkotyków. Masowo się go narusza. Osoby nieletnie nie powinny pić napojów rozpalających ani oglądać pornografii, ale państwo nie wyżle policjanata do każdej rodziny, by sprawdzić czy osiemnastolatek nie dzieli się "ówierszczykami" oraz butelką wódki z młodszym bratem. Z jednej strony są to sprawy do pewnego stopnia umowne (np. nie ma przymusu zachowywamia się jak dziecko przed ukończeniem osiemnatsego roku życia ani usamodzielnienia się finansowego i innego w dniu osiemnastych urodzin), a przede wszystkim w praktyce niewymuszalne przez państwo bez współdziałania społeczeństwa.

Formalnie nie ma w naszym kraju możliwości wychowania dzieci w homozwiązkach, a w praktyce dziej się to dość masowo, o czmy właśnie się dowiadujemy,

Moim skromnym zdaniem są pewne diabły, które wypuszczone raz z lampy czy też butelki nie dają się z powrotem zamknąć. Pan Hartman zaczął majstrować przy jeszcze jednej takiej butelce. Gdybym chciał i czas na głupstwa miał to mógłbym mu podpowiedzieć jeszcz e inne utwory artystyczne z jego ulubionego przedmiotu. Tylko, że w świecie utworów artystycznych każdy ich twórca może zabawić się w boga, a w świecie rzeczywistym łamanie pewnych dodatnio sprawdzonych przez wieki zasad prowadzi do określonych, ujemnych skutków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i Hartman wyleciał z partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poparcia dla Twojego Ruchu raczej swoim wpisem nie zwiekszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.