Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25646 miejsce

Kolejna katastrofa w Nowym Targu. Piknik lotniczy odwołany

Ze względu na tragiczną śmierć pilota Tadeusza Śwista, który zginął 30 sierpnia w wypadku samolotu Jak-12, nowotarski piknik lotniczy zostaje odwołany. W piątek pożegnalny koncert. Pogrzeb w sobotę 3 września.

Szczątki samolotu Jak-12 / Fot. Roman PawlikowskiNowotarski piknik lotniczy miał się odbyć w dniach 30-31 lipca 2011 roku. Po tragicznym wypadku szybowca "Puchacz", 11 lipca tego roku, w którym zginęły dwie osoby, piknik został przełożony na koniec września.

Niestety pech nie opuścił pilotów z nowotarskiego Aeroklubu. We wtorek doszło do kolejnego wypadku, w którym zginął pilot samolotu Jak-12. Po tych wydarzeniach dowołano tegoroczny piknik lotniczy.

Jak czytamy na stronach aeroklubu, w dniu dzisiejszym, tj. piątek 2 września, o godz. 20:00 na Nowotarskim Rynku, odbędzie się pożegnalny koncert pamięci śp. Tadeusza Śwista.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 3 września, o godz 13., w Kościele Św. Anny w Nowym Targu.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.