Facebook Google+ Twitter

Kolejna książka o przygodach detektywa Monka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-19 14:41

20 stycznia br. trafi na rynek kolejna książka o przygodach detektywa Monka. Tym razem to "Detektyw Monk i brudny glina".

 / Fot. RebisDepartament policji San Francisco przeżywa kryzys i kapitan Stottlemeyer staje przed koniecznością dokonania poważnych oszczędności. Na listę cięć w wydatkach wciąga także honoraria detektywa Monka.

Kiedy jednak kapitan zostaje aresztowany pod zarzutem zamordowania innego policjanta - zarzutem popartym wieloma dowodami - o pomoc prosi oczywiście Adriana Monka, jedynego detektywa, który jest w stanie dowieść jego niewinności. Oczywiście jeśli uda mu się pokonać po drodze mnóstwo niespodziewanych przeszkód...

Nawet jeśli telewizyjny serial z Monkiem w roli głównej nie jest ci znany, ta książka ma zbyt wiele wdzięku i humoru, abyś jej nie przeczytał… Wielka uczta dla każdego.

„The Weekly Journal”

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu filmowego Detektyw Monk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do nagrody Edgar Award, przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów. Poprzednie książki Goldberga o detektywie Monku to "Detektyw Monk i straż pożarna", "Detektyw Monk jedzie na Hawaje", "Detektyw Monk i strajk policji", "Detektyw Monk i dwie asystentki", "Detektyw Monk i kosmos", "Detektyw Monk jedzie do Niemiec" oraz "Detektyw Monk jedzie do Paryża".

Wydawnictwo Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.