Facebook Google+ Twitter

Kolejna ofiara wypadku w Kadzielni koło Kielc. W 13-latka uderzył piorun?

8 lipca w podkieleckiej Kadzielni doszło do kolejnej w ciągu dwóch tygodni tragedii. Nie żyje trzynastoletni chłopiec, a jego koleżanka walczy o życie. Policja bada przyczyny tragedii.

 / Fot. Vindicator/ Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0Około godziny 17.30 w amfiteatrze Kadzielnia w południowo-zachodniej części Kielc, doszło do wypadku z udziałem dwójki dzieci, które spadły ze skał. Chłopiec (13 lat), pomimo reanimacji i szybkiego przewiezienia do szpitala zmarł godzinę później. Jego rówieśniczka w bardzo ciężkim stanie znajduje się w szpitalu. To kolejne ofiary wypadku w tej części Kielc.

Prawdopodobnie piorun

Według opisu świadków, uderzył w trzynastolatka najprawdopodobniej piorun. Spadł on w dół wraz ze stojącą nieopodal rówieśniczką. Krótko przed znalezieniem dzieci, między godziną 16, a 17, nad Kielcami przeszła burza. Możliwe, że dzieci schroniły się przed deszczem do groty w skale - tu dosięgnąć miałby ich piorun.

Trwa wyjaśnianie przyczyn

Policja wyjaśnia, jak doszło do tej tragedii i nie wyklucza, że mogło to być uderzenie pioruna. Świadczyłyby o tym obrażenia chłopca i jego nadpalone ubranie.

Druga ofiara

Ostatni wypadek wydarzył się tu zaledwie kilka dni temu, bo 28 czerwcu. Wtedy także zginął 13-letni chłopiec, który spadł ze skały.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

justa j
  • justa j
  • 13.07.2011 10:58

moje zdanie jest takie już dawno powinno być to ogrodzone w jakiś sposób abezpieczone ale kielce znane sa z tego najpierw tragednia póżniej jakieś działana

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuł zawiera kilka nieścisłości ale zasadniczo nie ujmuje mu to uwagi od ważności problemu ludzkiej tragedii.
Znam miejsce od kilkudziesięciu lat. W młodości jako wycieczkowicz, obecnie jako kierowca przejeżdżam koło Kadzielni bez mała codziennie.
Problem tkwi nie w miejscu tylko mentalności. Młodzież pod wpływem środków ogłupiających, nabyła tak zwaną pseudo odwagę, która popycha ją do ekstremalnych zachowań,

Niestety ten trend jest w modzie, lansowany przez media w poszukiwaniu odbiorcy. Co robić - dać młodzieży ciekawą ofertę spędzania inaczej wolnego czasu. Jak - nie marnując czasu i pieniędzy na polityczne- religijne spory tylko kulturalną polemikę. Ryba psuje się od głowy a jakich mamy obecnie przywódców każdy widzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja byłem też na kadzielni, Świadek Jehowy... Takie tam zgromadzenie... wiecie o co chodzi...
Ale tak pierdzielneło że miałem pisk w uszach... a 2 min. później elegancko jadą: 2 straże. pogotowie w obstawie z radiowozem...
Masakra... powinni coś tam zrobić...

Komentarz został ukrytyrozwiń
mari gt
  • mari gt
  • 09.07.2011 19:25

bylem dzisiaj w amfiteatrze w kadzielni w kielcach i oczywiscie w miejscach gdzie jest największe zagrożenie życia było oczywiście najwięcej małolatów którzy szukają mocnych wrażeń a potem rodzice opłakują śmierć 13-nastolatka który wykazyje się swoją głópotą szpanując przed innymi małolatami co kosztyje ich cenne życie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaraz odezwą się głosy by cały teren ogrodzić i zabronić tam dostępu.

Tymczasem takie wypadki zdarzają się na całym świecie, bo lekkomyślność ludzka nie ma granic.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kamil czernek
  • kamil czernek
  • 09.07.2011 15:13

mój brat spadł miesiąc temu tez na kadzielni z wysokosci 20m. ale zyje CO SIE TAM DZIEJE

Komentarz został ukrytyrozwiń
CK
  • CK
  • 09.07.2011 14:07

Kadzielnia nie jest koło Kielc tylko w centrum Kielc!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.