Facebook Google+ Twitter

Kolejna operacja Kubicy

Robert Kubica w najbliższą sobotę zostanie poddany czwartej operacji w szpitalu Pietra Ligure.

Operację łokcia przeprowadzą lekarze z Lombardii. Celem operacji jest przywrócenie normalnej sprawności prawej reki Polaka.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Robert opuści szpital w Pietra Ligure. Agencje prasowe podają że Kubica z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, a optymistyczną wiadomością jest to, że Robert rusza palcami prawej ręki, która była zagrożona amputacją.

Czytaj także: Wypadek Kubicy: najnowsze informacje

Lekarz Teamu Lotus Renault GP Riccardo Ceccarelli, jest optymistą jeśli chodzi o Kubicę. "Znając charakter Roberta on na pewno się nie podda". Ceccarelli docenia również pracę jaką wykonali lekarze w szpitalu Pietra Ligure: "Operujący go lekarze zrobili kawał dobrej roboty."

Przypomnijmy, że Robert Kubica trafił do szpitala 6 lutego w wyniku poważnego wypadku, jakiego doznał na trasie rajdu samochodowego w Ligurii. W ciągu 10 dni przeszedł 3 skomplikowane operacje, a obecnie jest rehabilitowany.

Cały czas ściskamy kciuki za Roberta i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieję że ten wyścig Robert wygra. / Fot. Grzegorz Zarytkiewicz


źródło:www.interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.