Facebook Google+ Twitter

Kolejna piękna agentka zatrzymana w USA

24-letnia Anna Fermanova została aresztowana za próbę przewiezienia wojskowej broni ze Stanów Zjednoczonych do Rosji. Jest to kolejny szpieg rosyjski zatrzymany na terenie USA. I znów jest to piękna kobieta.

http://www.nydailynews.com/news/national/2010/07/28/2010-07-28_nice_jewish_girl_anna_fermanova_busted_for_trying_to_smuggle_nightvision_scopes_.html / Fot. fot. screenFederalne Biuro Śledcze (FBI) złapało piękną agentkę w marcu w czasie odprawy na lotnisku Kennedy'ego, kiedy próbowała przemycić trzy urządzenia uznawane w USA za broń dostępną głównie dla wojska. W sumie broń była warta 15 tys. dolarów. Do wywozu tych urządzeń potrzebne było specjalne uprawnienie, którego Fermanova nie miała.

Anna Fermanova nie została zatrzymana, wróciła do Rosji. Niestety bez możliwości powrotu na teren Stanów Zjednoczonych. Ta jednak złamała ten zakaz i początku lipca przyleciała z powrotem do Teksasu, aby świętować swoje 24. urodziny wraz z rodziną. Została natychmiast zatrzymana przez funkcjonariuszy FBI. Adwokat dziewczyny mówi, że zarzuty wobec niej są "śmieszne", ponieważ Anna wywiezioną broń chciała sprzedać myśliwym. Co ciekawe, stwierdził również, że Fermanova nie widziała o zakazie wjazdu do USA.http://www.nydailynews.com/news/national/2010/07/28/2010-07-28_nice_jewish_girl_anna_fermanova_busted_for_trying_to_smuggle_nightvision_scopes_.html / Fot. fot. screenAnna Fermanova urodziła się na Łotwie ale jest obywatelką Stanów Zjednoczonych. W Teksasie pracowała jako kosmetyczka, a w Rosji uczyła języka angielskiego. Jak zresztą inna agenta rosyjska zatrzymana w USA, Anna Chapman, Fermanova miała swój profil na facebook.com. Ze zdjęć zamieszczonych na tym portalu można z całą stanowczością stwierdzić, że to najpiękniejsza do tej pory zatrzymana agentka. Na wielu jej udostępnionych zdjęciach możemy zobaczyć Anne Fermanovą w bikini, w skąpych przebraniach na Halloween, albo z kieliszkiem wina.

Źródło:

NY Daily News

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chłopie, robisz kawał dobrej roboty na W24!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.