Facebook Google+ Twitter

Kolejna prezenterka Russia Today zrezygnowała z pracy. Przez Krym

Kolejna prezenterka rosyjskiej TV zrezygnowała z pracy. Powiedziała na wizji, że nie może wspierać działań Putina, bo jej dziadkowie uciekali przed armią radziecką w 1956 roku.

 / Fot. ScreenJuż dwie dziennikarki zrezygnowały z pracy w Russia Today. Obie zaprotestowały w ten sposób przeciwko działaniom Moskwy, która wysłała wojska na Krym (choć oficjalnie temu zaprzecza).

Liz Wahl powiedziała na wizji, że po programie na żywo złoży rezygnację, ponieważ nie zamierza wspierać działań Putina. Argumentowała to swoją historią rodzinną: jej dziadkowi musieli w 1956 roku uciekać przed armią radziecką do Stanów Zjednoczonych.

"Dlatego osobiście nie mogę być częścią sieci finansowanej przez rząd rosyjski, która wybiela działania Putina" - powiedziała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Należy się jak największy szacunek i uznanie tym prezenterkom RUSSIA TODAY , które w dobie kryzysu - zdolne są do takiego kroku, słuchając własnego serca i sumienia!

Dobrze by było, ażeby ci - którzy dzisiaj są odpowiedzialni za myślenie dania Putinowi nagrody Nobla za jego "działania w Syrii" - wzięli sobie te kobiety za wzór - ZANIM NIE Będzie Za Późno !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.