Facebook Google+ Twitter

Kolejna restauracja SUBWAY® w Olsztynie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-27 14:12

Niebawem w Olsztynie ruszy trzeci lokal znanej sieci SUBWAY®. Restauracja będzie mieściła się w Galerii Warmińskiej – największym kompleksie wielofunkcyjnym w tym mieście. Otwarcie obu placówek zaplanowane jest na 5 września br.

Otwierająca się na początku września Galeria Warmińska to bez wątpienia jedna z najsprawniej wykonywanych oraz największych inwestycji w Olsztynie. Powierzchnia całkowita tej nowoczesnej, dwupoziomowej galerii wyniesie prawie 117 tys. mkw. Inwestycja warta blisko 100 mln euro pomieści 170 sklepów i punktów usługowych.

Nowy punkt SUBWAY® znajdzie się w przestronnym ogródku restauracyjnym (food court) z widokiem na zielony amfiteatr i zewnętrzną część rekreacyjną obiektu. To bardzo dobra lokalizacja dla restauracji, ze względu na duży przepływ potencjalnych klientów. W Polsce ponad połowa wszystkich placówek tej sieci mieści się właśnie w centrach handlowych. Razem z głównymi ulicami miast, centra handlowe stanowią najbardziej pożądaną przez restauratorów lokalizację.

Lokal zajmie powierzchnię 44,5 mkw. i urządzony będzie według nowego stylu „Metropolitan”. To świeżo wprowadzony do Europy, ekskluzywny wystrój wnętrz sieci SUBWAY®, łączący elementy wcześniejszego projektu z nowoczesnością i nawiązaniem do ciepłych, ceglanych przestrzeni. Około 97 proc. klientów sieci biorących udział w ocenie nowego wystroju, określiło go jako „bardzo pozytywny” lub „pozytywny”.

Pierwsza restauracja słynąca z amerykańskich sandwiczy została otwarta w Olsztynie w 2011 r. w DH Dukat. Teraz jej właściciel otwiera swój trzeci lokal pod takim samym szyldem. „Przystępując do sieci franczyzowej liczyłem na rozwój globalnej marki, a przez to na większą rozpoznawalność i co za tym idzie – większe obroty. Będąc przedsiębiorcą korzystam także z doświadczenia sieci SUBWAY®, nie muszę wymyślać wszystkiego od nowa. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że własny biznes pozwala mi realizować moje marzenia i pasje, daje mi niezależność” – komentuje Jarosław Wojciechowski, franczyzobiorca sieci.

Sieć SUBWAY® jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią franczyzową na świecie z restauracjami szybkiej obsługi, które wyróżnia na tle konkurencji to, że oferowane przez nie sandwicze zawsze robione są na oczach klienta i wedle jego życzenia. Poza sandwiczami i apetycznymi sałatkami, w nowym lokalu sieci w Olsztynie będzie można znaleźć wrapy, napoje z dystrybutorów i w butelkach, jabłka, ciasteczka, muffinki, chipsy oraz zestawy dla najmłodszych Kid’s Pack.
(Ewelina Puławska)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Subway


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.