Facebook Google+ Twitter

Kolejna spółka w portfelu WSI Capital

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-22 10:16

Fundusz WSI Capital Venture Fund I, zarządzany przez WSI Capital, systematycznie poszerza portfolio swoich inwestycji.

ANT Sp. z o.o. to firma technologiczna dostarczająca zaawansowane rozwiązania z dziedziny automatyki i systemów komputerowych. To kolejna obok Intracare spółka z obszaru IT.
ANT to spółka z ponad dwunastoletnim stażem na polskim rynku, tworząca oprogramowanie tzw. inteligentnych systemów do monitorowania, zarządzania i automatyzacji procesów przemysłowych. Spółka realizuje zaawansowane projekty dla przemysłu, w takich branżach jak wydobywcza, energetyczna, FMCG, motoryzacyjna, czy chemiczna. Na koncie posiada już ponad 300 wdrożeń.

Spółka w ramach współpracy z klientem, w oparciu o własne środowisko programistyczne, buduje system precyzyjnie dopasowywany do indywidualnych potrzeb i celów konkretnej firmy, jej specyfiki czy branży w jakiej działa. W ten sposób tworzy unikalne rozwiązania, odpowiadając na potrzeby firm, dla których realizowany jest dany projekt. Rozwiązania ANT bazują na tworzonym przez spółkę oprogramowaniu ANT Studio służącym do budowania systemów operujących na rzeczywistych danych pochodzących bezpośrednio z nadzorowanych procesów.

ANT Sp. z o.o. dołączyła do portfela WSI Capital Venture Fund I w maju br.


ANT Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, dostawcą zaawansowanych rozwiązań z dziedziny automatyki i systemów komputerowych w dwóch głównych obszarach: systemy integrujące automatykę z informatyką oraz systemy zdalnej transmisji danych kontrolno-pomiarowych. Firma łączy dane rzeczywiste (pomiary i sterowanie) z oprogramowaniem. Tworzone przez ANT systemy należą do nowej klasy systemów Manufacturing Business Intelligence i zapełniają lukę na rynku pomiędzy systemami ERP oraz systemami logistycznymi.
Więcej informacji www.ant-iss.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.