Facebook Google+ Twitter

Kolejna wielka gwiazda na Ergo Arenie w Gdańsku!

Wiosną do Trójmiasta zawita z nowym programem grupa wokalna Il Divo wraz z gościem specjalnym - Katherine Jenkins, która będzie im towarzyszyła podczas europejskiej trasy koncertowej. Koncert odbędzie się 15 marca 2013 roku.

 / Fot. Materiały organizatoraPolska (Trójmiasto), Niemcy (m.in. Monachium i Hamburg), kraje skandynawskie (m.in. Tampere, Helsinki, Malmo), następnie Amsterdam, Frankfurt, Bruksela, Lipsk - to tylko niektóre przystanki podczas wiosennego (marzec - kwiecień) tournee zespołu. "Do tej pory na oficjalnej trasie koncertowej IL Divo znalazły się cztery europejskie stolice. Z całą pewnością będzie ich znacznie więcej, bo doskonale wiemy, że management zespołu cały czas pracuje nad kolejnymi występami. To już pewna reguła, że każdego roku Il Divo odwiedza najbardziej rozpoznawalne ośrodki na świecie" - mówi Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 / Fot. Materiały organizatoraTo druga wizyta Il Divo w Polsce, po tegorocznym koncercie w Łodzi, na który przybyło ponad 4 tys. osób. Zespół miał wystąpić w Trójmieście dzień wcześniej, ale ze względów logistycznych koncert został przełożony. "Po dokładnych ustaleniach z managementem zespołu, który w ostatnich miesiącach planował trasę koncertową na 2013 rok, możemy już poinformować o nowym terminie koncertu w Ergo Arenie. Wszystkich fanów zespołu zapraszamy na koncert 15 marca" - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem tego wydarzenia.

Katherine Jenkins live at Clumber Park in August 2011 / Fot. David SkinnerKoncert będzie całkowicie odmienny od tego, który odbył się 12 września w Atlas Arenie. Przede wszystkim Il Divo przyjeżdża do nas z nowym programem oraz z Katherine Jenkins - mezzosopranem rodem z Walii. "To artystka, która jest znana ze znakomitych wykonań muzyki klasycznej. Od oficjalnego debiutu w 2004 roku sprzedała prawie siedem milionów egzemplarzy swoich płyt. Jenkins słynie przede wszystkim z wyjątkowych interpretacji popularnych utworów. Ma więc wiele wspólnego z zespołem Il Divo i takie połączenie z całą pewnością okaże się czymś wyjątkowym" - przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.

 / Fot. Materiały organizatoraCeny biletów na koncert będę wahać się od 150 do 699 zł w strefie VIP. Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: imprezyprestige.com oraz eventim.pl, w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt. Początek sprzedaży zaplanowano na piątek 9 listopada, na godz. 12.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gdynia pozdrawia Hamburg równie serdecznie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

śliczne blondynka, uwielbiam Mezossopran - kochałem się w tej edycji głosu już w latach gimnazjalnych :)) Pozdrawiam serdecznie moje rodzinne Miasto Gdańsk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.