Facebook Google+ Twitter

Kolejna wpadka, czyli jak studenci oszukali TVN24 [Wideo]

Jak się okazuje, by zostać wiarygodnym komentatorem z Atlantic City, wystarczy Skype, dobry pomysł, koszula, krawat... i bokserki.

Amerykański wieczór wyborczy TVN24 / Fot. Print ScreenStacja TVN24 znów na topie. Zamieszczony na YouTube materiał to filmik, który, co gorsza, już nie po raz pierwszy podważa rzetelność przekazywanych przez media informacji.

Okazuje się, że rozmówcą TVN24 może zostać każdy. Przekonali się o tym studenci, kiedy to jednemu z nich, podczas amerykańskiego wieczoru wyborczego, udało się zaistnieć na antenie w roli komentatora z Atlantic City. W rzeczywistości chłopak siedział w bokserkach w jednym z bloków na warszawskim Ursynowie.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

TVN24 , dał się nieźle wkręcic , brawo dla studentów;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba przyznać, że nieźle to zrobili...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Amen Pani Ewo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ryszard Tercjak, wszystko, czego jesteśmy świadkami, niewiele ma wspólnego z dziennikarstwem. To nic innego jak walka o widza. Zarówno TV, jak i sieć bezustannie zasypuje nas tysiącami tytułów, które w rzeczywistości nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością... a wszystko po to, by wymusić na nas, po trosze wbrew naszej woli, zainteresowanie. Tu nie ma reguł. Tu liczy się czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Pani Elżbieto, ja też nie oglądam, znam je z sieci. Jeśli chodzi o zasłyszaną przez Panią "wpadkę" z Chajzerem to chodziło o "Materiał o gazie" - link , który z wiadomych przyczyn nie spodobał się nie tylko zwierzchnikom młodego Chajzera , ale i jego kolegom - link . Ponadto nasze wnikliwe społeczeństwo natychmiast dostrzegło, że ten znakomity materiał jest odgrzaną kopią przepisu na "news" - link . Nie zdążyły jeszcze opaść emocje, gdy pojawiła się następna wpadka, tym razem związana z przedwczesnymi wynikami „MasterChef”, które dostępne były na stronie już na dwa dni przed finałem, po dwóch dniach (gdy oficjalnie poznaliśmy już zwyciężczynię), wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie czy Basia Ritz nie złamała regulaminu - link , link

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zastanawia mnie czy tylko TVN zdarzają się takie nagminne już wpadki, czy po prostu wszyscy są tak na tę stację wyczuleni, że wyłapują każde niedociągnięcie, każdy błąd? "


Pani Ewo-kochanieńka,-to nie był błąd,ani niedociągnięcie,tylko zwykła ignorancja,która przyniosła takie właśnie skutki.Nic mi do wpadek,dziennikarzy,czy polityków-sam często mam wpadki,tylko ta liga, w której gra TVN,powinna być bardziej doszkolona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Pani Ewo , proszę przybliżyć mi te wpadki bo nie oglądam TVN . Z netu wiem ,że było coś z Filipem Chajzerem [ to mi się nawet podobało ] co jeszcze ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję "Goć podawał się za wyborcę,który mieszka w Stanach 2 lata:)))
Dziennikarz TVN-u,pewnie nie wiedział,że aby mieć w USA prawo głosu,trzeba być obywatelem tego państwa,obywatelstwo w tym kraju można otrzymać po upływie 5 lat." - więc mamy do czynienia z kompromitacją do kwadratu... Zastanawia mnie czy tylko TVN zdarzają się takie nagminne już wpadki, czy po prostu wszyscy są tak na tę stację wyczuleni, że wyłapują każde niedociągnięcie, każdy błąd?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Goć podawał się za wyborcę,który mieszka w Stanach 2 lata:)))
Dziennikarz TVN-u,pewnie nie wiedział,że aby mieć w USA prawo głosu,trzeba być obywatelem tego państwa,obywatelstwo w tym kraju można otrzymać po upływie 5 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znane są przypadki podszywania się pod kogoś, żeby kogoś ośmieszyć.
Najczęściej komicy, dziennikarze itp. "wrabiali" polityków.
W tym przypadku młody człowiek posłużył się mistyfikacją i wykazał, że dęte "technologie" w publicystyce nie są warte funta kłaków...:)
Oszustwo to chyba zbyt mocne określenie tej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.