Facebook Google+ Twitter

Kolejna wyprawa w nieznaną czarnobylską strefę zamkniętą

Już 29 grudnia 2014 rozpocznie się kolejna wyprawa do Czarnobyla założyciela strony Napromieniowani.pl, Krystiana Machnika, który pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego.

 / Fot. Zdjęcie IlustarcyjneTo już czwarta wyprawa, jednak ze względu na porę roku i - co za tym idzie - zimno, w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia będzie krótsza od pozostałych. Celem jak zawsze jest odkrycie tajemnic miejsca opuszczonego przed trzema dekadami oraz odnalezienie najbardziej radioaktywnych miejsc w "Zonie".

- Liczę na prawdziwą, zimową aurę, by móc sfotografować opuszczone miasto Prypeć zakryte śniegiem. To wyjątkowe miejsce, zamrożone w czasie, któremu pokrywa śnieżna nada dodatkowego, niepowtarzalnego charakteru - powiedział Krystian Machnik.

Warto przypomnieć o poprowadzonym przez założyciela Napromniowani.plspotkaniu zorganizowanym w mijającym roku na 28. rocznicę katastrofy w Czarnobylu. Możemy się spodziewać, że i w przyszłym roku będziemy mieli okazję posłuchać kolejnych wykładów.

Wyprawa będzie trwała w dniach 29 grudnia 2014 - 2 stycznia 2015. Zdjęcia oraz relacje znajdziecie na Napromieniowani.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.