Facebook Google+ Twitter

Kolejna XIV edycja Targów Ślubnych w Częstochowie za nami

Prestiżowe Targi Ślubne odbywają się w Częstochowie od 14 lat. Kolejny raz impreza odbyła się w Hali Sportowej Częstochowa. Targi Ślubne to ponad 100 wystawców oferujących usługi z branży ślubno-weselnej oraz kilka tysięcy odwiedzających.

Pokaz barmański Krzysztofa Drabika / Fot. Tomasz BrędzelTargi Ślubne, które odbywały się w Częstochowie po raz kolejny już na dobre zagościły w tym mieście. Są organizowane co roku od ponad 14 lat. Impreza ta to ponad 100 firm z branży ślubno-weselnej, które prezentują swoje usługi przyszłym małżonkom. Mogliśmy ujrzeć m.in. firmy fotograficzne, jubilerskie, suknie ślubne, posłuchać zespołów weselnych, spróbować ślubnych tortów.

Obrączki jednej z częstochowskich firm / Fot. Tomasz BrędzelTakie atrakcje to nie wszystko, gdyż coraz częściej tak wzniosłą uroczystość jaką jest ślub i wesele możemy uświetnić również pokazem barmańskim oraz wieloma innymi atrakcjami, które również mogliśmy obejrzeć. Podróż poślubna też jest ważna, także firmy turystyczne oferowały swoje wizytówki i katalogi.

Męska moda ślubna / Fot. Tomasz BrędzelGłówna scena jak zwykle zgromadziła dużą publiczność. Imprezę poprowadził Bartek Osumek. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji - były to m.in. pokazy barmańskie, pokazy tańca czy pokaz mody ślubnej. Nie zabrakło również prezentacji wielu samochodów do ślubu oraz ekskluzywnych limuzyn. Organizatorzy dodatkowo, przy współpracy z wystawcami przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy, gdzie nagrodą główną była suknia ślubna dla przyszłej Panny Młodej.

prezentacja ekskluzywnych, zabytkowych aut i limuzyn / Fot. Tomasz BrędzelTegoroczną edycję jak co roku odwiedziło tysiące zainteresowanych przyszłych małżonków wraz z rodzicami. Warto było odwiedzić i zapoznać się z tegorocznymi trendami mody ślubnej i atrakcji weselnych. Każdy mógł dzięki temu lepiej przygotować swoją uroczystość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.