Facebook Google+ Twitter

Kolejne, 4. już krakowskie spotkanie dziennikarzy obywatelskich

12 grudnia, o godzinie 17, rozpoczęło się kolejne spotkanie dziennikarzy obywatelskich z Krakowa. Tym razem gościliśmy Beatę Sobiecką z Warszawy.

Mikołaj Leszek / Fot. Katarzyna BlakTuż przed godziną 17 stawili się Livia Kolan i Łukasz Mic. Chwilę później dołączyli Kasia Blak, Beata Sobiecka i Leszek Marmon, który wprowadził świąteczną atmosferę, rozdając czekoladki w czapce Mikołaja. Swoją obecność zapowiedział jeszcze Marek Gwóźdź.

Jak zwykle rozpoczęliśmy od przedstawiania się reprezentantce warszawskich DO - Beacie. Leszek i Kasia bardzo się streszczali, chociaż przychodziło im to z trudem, ale ze spotkania na spotkanie widać wyraźne postępy - tak trzymać!:)

Łukasz Mic / Fot. Katarzyna BlakSpotkanie przebiegało bardzo żywo, mimo kameralnego składu. Leszek jak zwykle uraczył nas kilkoma ciekawymi anegdotami związanymi z jego pracą i życiem codziennym. Kasia podkreśliła, że śledzi to, co dzieje się na Wiadomościach24 i podziękowała wszystkim za wsparcie i miłe słowa, które padły po jej odejściu. Dawid i Łukasz byli wyjątkowo spokojni, może ze względu na jeszcze wczesną porę dnia. Livia tradycyjnie uśmiechała się, z aprobatą słuchając dwóch krakowskich gaduł.

Kolejne spotkanie dziennikarzy w Krakowie uzgodniliśmy na dzień 9.01.2010, które jak zwykle odbędzie się o godzinie 17 w Alter Ego.

Katarzyna Blak / Fot. Leszek Marmon"Bardzo sympatyczni, młodzi ludzie, zwłaszcza Leszek, który miał najwięcej do powiedzenia i był duszą towarzystwa. Przegadał nawet Kasię. Poza tym w Krakowie śnieg, deszcz i zimno. Gdyby nie gorąca atmosfera, zapewne z tej wycieczki wróciłabym z katarem i "krakowską" grypą"- podsumowała na odchodne Beata.

Dawid Serafin / Fot. Katarzyna BlakPo meczu AZS SKAWA UEK 3:2 Wisła AGH Kraków, przybyła Beata Roczniak, Michał Prucnal i Marek Gwóźdź.

Pozdrawiamy wszystkich DO, a szczególnie Pawła Kiliańskiego, który nie mógł się pojawić na spotkaniu ze względu na wizytę księdza, który odwiedził go po kolędzie. Księdza też pozdrawiamy - mamy nadzieję, że czyta W24 i duchowo nas wspiera!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

czekam na więcej fot....pozdrawiam ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeczytaj: Czytajcie, póki ciepłe. Newsy z link : "Z ogłoszeń parafialnych:
Krakowscy DO planują kolejne spotkanie (jeden z tematów debaty: o wyższości zdjęć robionych puszką po coli :) Szczegóły:
link Temat na forum lokalnym jest 2 od góry. Nie mogę do wszystkich z Krakowa słać PRV. Spotkania są cykliczne- mniej więcej co miesiąc.

@Weronika, do zobaczenia za miesiąc :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy kolejne spotkanie 9 stycznia odbywa się na nartach w Zakopcu lub Białce Tatrzańskiej ;>? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

To super, że następne spotkanie 9.01 to wpadnę. :) Pozdrawiam wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zgadzam się z Tobą Livia..sprawdziłam właśnie maile od redakcji i nie mam nigdzie takiej wiadomości. Temat na forum również umyka przy takiej ilości, jaka jest tutaj na w24. Więc pisanie "Ci co chcieli się dowiedzieć o spotkaniu, nie mieli z tym problemu" jest zbyt przesadzone i nie prawdziwe. Poprzednie spotkania były o wiele szumniej ogłaszane niż to(chciażby wpisy na ścianach, prywatne wiadomości)..myślę, że powodem jest brak super organizatorki-Kasi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kogo nie ma niech żałuje :) Jest super :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasia))

Komentarz został ukrytyrozwiń

hahahaha:)))
Kasia WRÓĆ!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bawcie się wesoło. Pozdrówka i ahoj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozdrawiam wszystkich ciepło:-)))) Widzimy się znowu 9 stycznia, zapraszamy!!:-)

Kasia Blak - z konta Livii;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.