Facebook Google+ Twitter

Kolejne castingi do produkcji musicalowej!

Ruszyły kolejne castingi, tym razem do ról męskich, w nowo powstającej produkcji muzycznej "Okruchy życia". Poszukiwani są panowie w wieku 20-35 lat, z dobrą dykcją i umiejętnościami wokalnymi oraz ogromną charyzmą.

Grupa młodych aktorów wyłoniona podczas castingów / Fot. Anna MarkowskaProducent musicalu poszukuje obecnie odtwórców głównych ról męskich - osób w wieku 20-35 lat. Warunkiem wzięcia udziału w castingu jest pobranie ankiety aktora ze strony www.okruchyzycia.eu oraz przesłanie jej na adres
poczty elektronicznej podanej na stronie. Poszukiwane są zdolne osoby, niekoniecznie posiadające dyplom ukończenia szkoły aktorskiej, kochające śpiew.

Najbliższy casting odbędzie się w Gdańsku, aktorzy z Warszawy mogą spotkać się w celu przesłuchania w kolejny weekend w Warszawie. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie musicalu.

Jest to drugi etap castingów. W pierwszym, prowadzonym od kwietnia bieżącego roku, wyłoniono grupę dzieci w wieku 6-16 lat z całej Polski, która już rozpoczęła próby i przygotowania wokalno-aktorskie do spektaklu.

Premiera przedstawienia, które opowiada o młodym pokoleniu, o tym, że jeśli chcemy, marzenia mogą się spełnić, planowana jest na lipiec 2010 r. Projekt zakłada realizację spektakli podczas trasy objazdowej w Polsce, a co za tym idzie oprócz samego grania w spektaklu, dla każdego dziecka będzie to nie lada przygoda i poznanie wielu zakątków w kraju.

Pierwszy etap przygotowań to zajęcia indywidualne z dziećmi, przygotowanie wokalne, następnie nagrania wersji studyjnej musicalu, wyjazd szkoleniowy i przygotowanie choreograficzne, realizacja filmowa oraz premiera na scenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Witam Serdecznie i gratuluje pomyslu i realizacji. Ja zajmuje sie promocja tego typu wydarzen po za granicami RP.
Jezeli rowniez moglbym pomoc. Zapraszam ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie dobre słowa, bo kiedyś tak uważam było wiele rzeczy łatwiej załatwić, po prostu rynek powoli staje się bardzo mocno nasycony różnymi produkcjami, nie zawsze stawiającymi na pewne przesłanie, a zbyt komercyjnymi i dlatego też ludzie wolą często być zamkniętymi na nowe pomysły, a zwłaszcza bardzo młodej i mało znanej ekipy, ale naprawdę zaangażowanej i pragnącej zrobić coś wartościowego. Pozdrawiam wszystkich, którzy trzymają za naszych młodych artystów kciuki, żeby ich zapał nie upadł i do końca dawali z siebie wszystko, tak jak to robią do tej pory ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.11.2009 13:57

kiedyś tak powstawało "Metro":) w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i dało możliwość "zaistnieć" wielu utalentowanym młodym ludziom:)
Przy realizacji "Metrze","młodzi adepci sztuki" pracowali nie wyobrażalnie ciężko, próbowali po kilkanaście godzin dziennie, praktycznie nie opuszczali teatru... ale mieli w sobie wielki zapał:)
Powodzenia Wszystkim w realizacji spektaklu życzę;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.