Facebook Google+ Twitter

Kolejne koncerty w Porcie Wisła już w czwartek, piątek i w sobotę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-26 18:45

Kolejny tydzień w Porcie Wisła przynosi nowe atrakcje dla wielbicieli dobrej muzyki. Po zeszłotygodniowych emocjach związanych ze Świętem Wisły nad Wisłą znów zagoszczą znani DJe. Od najbliższego czwartku aż do niedzieli goście Portu Wisła mogą się spodziewać dużej dawki nowych muzycznych doznań. W Porcie wystąpią DJ El Marecky, DJ Robert Busha, DJ Bart oraz DJ Didi.

Port Wisła - plakat / Fot. mat. organizatoraW Porcie Wisła cyklicznie występują znakomici DJ-e grający od kilkunastu lat w Polsce i na świecie. Program ich imprez podzielono na dwa nurty: piątkowy i sobotni.

Czytaj też: Port Wisła - plenerowe miasteczko rekreacji


W piątki tematem przewodnim jest „oldschool”. Każdy z artystów prezentuje swoją wizję pojęcia „starej szkoły”. Zainteresowani mają okazje usłyszeć mieszankę stylów muzycznych od lat 60., przez funk i początki disco, aż po muzykę z lat 80. Hasłem przewodnim imprez sobotnich jest mash-up - znane utwory aranżowane są na nowo przez znanych DJ-ów.

Najbliższa impreza odbędzie się wyjątkowo już w czwartek 26 maja. Odwiedzających Port przywita El Marecky - DJ świetny zarówno w stylistyce mash-up jak i elektronicznej. El Marecky zasłynął jako założyciel wytwórni Rebel Screem.


W piątek 27 maja Port Wisła odwiedzi przedstawiciel poznańskiej sceny muzycznej - DJ Robert Busha. Jest on doskonale znany bywalcom kultowych poznańskich klubów SQ i Post Dali. W piątkowy wieczór DJ Robert Busha wystąpi specjalnie dla gości Port Wisła.

W najbliższą sobotę wspaniałą atmosferę zapewni DJ Bart. Artysta ten występował z wieloma znanymi wykonawcami z gatunku hip-hop, m.in.: Kaliber 44 i
Jamal. Brał także udział w trasie koncertowej z AbraDabem w USA. DJ Bart oraz supportowował gwiazdy muzyki New-beat - Das EFX, Beatnuts, Blach Twang oraz DJ Premier. Od kilku lat DJ Bart skupia się na stylu mash-up.

Zwieńczeniem muzycznych atrakcji w Porcie Wisła będzie niedzielny występ gościa specjalnego jakim będzie pochodzący z Tunezji DJ DiDi. Dzięki niemu już od godziny 18:00 na nadwiślańskiej plaży zabrzmi muzyka w gorącym rytmie latino.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.