Facebook Google+ Twitter

Kolejne pióra nie tylko dla kobiet!

Dzień Kobiet przyniósł kilka niespodzianek... Kolejne pióra przyznaliśmy bowiem nie tylko Autorkom, ale i Autorom. Wybaczcie drogie Panie, ale choć wciąż jesteście w natarciu, piórkami "przystroiliśmy" też panów.

Fot. Tomasz Kowalski Po długich i ciężkich bojach udało się dziś w redakcji ustalić wspólne stanowisko, kto powinien otrzymać kolejne pióro. Frakcja męska, dziś dominująca (Dzień Kobiet uczciliśmy bowiem dniem wolnym dla redakcyjnych koleżanek, choć Dorota być musiała - ktoś musiał mieć jednak dyżur), początkowo chciała przyznawać pióro według innych niż zwykle kryteriów, ale zwyciężyło poczucie obowiązku...


Przy kandydaturze Przemka Walczaka nie było wielkich wątpliwości. Jego teksty o sporcie cieszą się sporym powodzeniem u Czytelników. Przemek uaktywnił się w ostatnich dniach. Choć ma na koncie dopiero 9 tekstów ich poziom sprawia, że pierwsze pióro się należy.

Damian Kazak, autor z Płocka, zrobił spore postępy od dnia, gdy napisał pierwszy tekst. Jego relacja z wizyty prezydenta Wiktora Juszczenki w Płocku, to już przykład postępowania dziennikarza obywatelskiego. Na własne oczy zobaczył jak działają profesjonaliści, był razem z innymi dziennikarzami. Cieszy, że do grona "jednopiórkowców" dołącza kolejny niepełnoletni Autor. Specjalne gratulacje Damianowi należą się za zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego (użyliśmy go w konkursie na najzabawniejszy podpis).

Joanna Bogdanowicz , kolejna Autorka z Gdańska, pisze dość rzadko, ale swoim rozsądnym i spokojnym podejściem do sprawy (ostatni tekst o internetowym portalu grzenda.pl) pokazała jak pisać o innych miejscach w sieci, by uniknąć zarzutu kryptoreklamy. Pora na pierwsze pióro.

Wątpliwości pojawiły się przy kandydaturze Tomasza Kotlińskiego . Tomek pisze strasznie długie teksty, na bakier bywa z precyzyjnym formułowaniem tez w artykule. Przeważyła jednak ostatnia publikacja, znakomicie udokumentowana, o losach kościoła ewangelickiego w Izbicy Kujawskiej. Pióro nieco warunkowo przyznane...

Bartek Kulesza też był kontrowersyjnym kandydatem. Żal nam trochę, iż swoją uwagę dzieli (nie on jeden zresztą) także na inny, konkurencyjny portal. Mamy jednak nadzieję, że jego cenne relacje sportowe oraz teksty o muzyce cieszyć będą Czytelników Wiadomości24.pl. Bartku popracuj jednak trochę nad stylistyką.

Po dwumiesięcznej przerwie uaktywniła się też Katarzyna Rapczyńska . Na razie liczymy, że będzie podejmowała takie tematy jak ostatnio - anioły, herbata - takiej tematyki bardzo brakuje. Tak trzymać.

Długo nie mógł nas przekonać do swoich umiejętności Kamil Gopaniuk . Jego materiały bywają niestaranne, odsyłamy je do poprawek. Jednak gdy ujawnił, że programy p2p zawierają fałszywe dokumenty udowodnił, że wie jak szukać newsa. Trochę warunkowe, ale piórko jest!

Drugie pióro bezsprzecznie należało się Robertowi Dorabiale , który choć może pisze rzadko, ale za to widać, że zna tematykę jaką podejmuje. Jego teksty długo królują w dziale Portfel, bo - przynajmniej na razie - niewielu Autorów potrafi zmierzyć się z tematyką gospodarczo-ekonomiczną.

Piotr May długo był na redakcyjnym "celowniku". Znakomity znawca tematyki motocyklowo-motoryzacyjnej rzucił na kolana społeczność Wiadomości24.pl swoim tekstem o tolerancji. Wcześniejsze doświadczenia Piotra, umiejętność obserwacji otoczenia (np. tekst o tajemniczych butach wiszących na słupach w Poznaniu) są tylko dowodem, że drugie pióro się należy.

Pierwszy taki przypadek, czyli drugie pióro dla fotoreportera . Kamil Drejer jest bowiem pierwszym Autorem, którego dorobek fotograficzny doceniamy już drugim piórem. Gratulacje, zresztą o tym, że jego zdjęcia są bardzo dobre świadczą komentarze jakie zamieszczają inni autorzy. A wszystkich zachęcamy do sięgania po kamerę, aparat fotograficzny czy dyktafon. No i mamy już możliwość odbierania waszych MMS-ów .

Wprawdzie na końcu, ale drugie pióro całkowicie uzasadnione. To Jadzia Kowalczyk , której teksty są miłą lekturą na naszych porannych dyżurach redaktorskich. Odnajdziecie je w dziale Moje Trzy Grosze. Często dobrze jest zacząć dzień zapoznając się ze spojrzeniem na świat mieszkanki Buska Zdroju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.03.2007 21:27

Pawie piórko dostałem?;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

mnie pan Piotr May nie rzuci na kolana swoim tekstem o tolerancji ! to byl tekst o tolerancji? myslalam, ze o czyms zupelnie przeciwnym:(
czy jesli napisze tekst o tym, ze sa granice w tolerowaniu czarnych lub zydow i o ile moge ich tolerowac to nigdy ich nie bede akceptowac bo wtedy stane sie czarna zydowka to tez dostane nagrode w postaci piorka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem zbulwesowana! A jeszcze bardzie ucieszona! Co za frajda!

Gratu-gratu-gratulacje dla wszystkich!

Komentarz został ukrytyrozwiń

ładne piórko na obrazku...takie to i ja chcę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje wszystkim!! szczególnie dla "warunkowego" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.03.2007 21:59

Dziękuje za warunkowe piórko ;) Obiecuje że będe się przykładać bardziej. Jednak, czasem ma się takiego newsa że ho ho , że leci aby szybciej ;) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki miły prezent na Dzień Kobiet dostałem :-) Wielkie Dzięki. Gratulacje wszystkim opierzonym :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdeczne gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Matko, ale mnie zaskoczyliście. Dziękuję :) Gratuluję pozostałym. I idę świętować :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję:) trzymać tak dalej!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.