Facebook Google+ Twitter

Kolejne pióra przyznane!

Patrzymy na efekty waszej pracy i doceniamy je. Dlatego w tym tygodniu przyznajemy kolejne pióra, a wraz z nimi nowe uprawnienia. Kto dostał nowe "upierzenie" zobaczcie sami!

1 pióro

Natalia Klimczak. Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Natalia bardzo aktywnie pomaga nam prowadzić serwis. Redaguje depesze z PAP oraz pisze własne teksty. Natalko! Dziękujemy!
Małgorzata Michnowicz. Małgosia, również pomaga redakcji w prowadzeniu serwisu. A także pisze o lokalnych wydarzeniach w swoim mieście.
Piotr Adamczyk. Jest z nami od niedawna, a już napisał 6 artykułów. No, no rośnie nam dziennikarz sportowy ;)

2 pióro

Gośka Herman. To bardzo aktywna, młoda osoba. Wiem, bo często przychodzi do redakcji. Zadziwia nas, że licealistka potrafi tak sprytnie zapanować nad szumem informacyjnym. Sama wymyśla tematy i redaguje depesze, ale także pisze na zlecenie redakcji.
Tomasz Kamiński. Tomek ma zdolności lingwistyczne. Zrobienie przeglądu prasy z zagranicznych portali to dla niego pestka. Ostatnio odkrył kolejną swoją pasję – przygotowywanie materiałów wideo.
Piotr Bogdanowicz. Piotrek pisze ciekawie na tematy związane z ekologią. A redakcja docenia autorów, którzy na łamach Wiadomości24.pl realizują swoje zainteresowania.
Piotr BiegałaNasz "wojskowy" ekspert złapał dziennikarskiego bakcyla. W swoim dorobku ma coraz więcej artykułów o różniej tematyce. Grunt to rozwijać swoje umiejętności i podejmować nowe wyzwania.

3 pióro

Liliana Kosecka. To dzięki niej informacje dotyczące harcerstwa dostajemy z pierwszej ręki. Oczywiście bogato zilustrowane zdjęciami.
Michał Trybusz
Kamil Jakubczak. Kamil uwielbia pisać o showbiznesie. W tej działce czuje się jak ryba w wodzie. Oprócz tekstów robi także relacje wideo.
Łukasz Stafiej. Pisze głównie o muzyce. I jak mówi naczelny ma "równe teksty". W żargonie dziennikarskim znaczy to, że ma wyrobiony warsztat.
Daniel Kur. Bezapelacyjnie należy się mu trzecie pióro za relacje z Orange Prokom Open: szybko, sprawnie i na temat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Serdecznie gratuluję wszystkim nowym "piórkowiczom". Mam nadzieję, że i mnie kiedyś spotka tego typu wyróżnienie, choć do tego jeszcze daleka droga, bowiem jestem tu dopiero od kilku dni. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

a niech mnie, dwa dni bez kompa, a tu trzecie pioro. dziekuje. ale przede wszystkim dziekuje, za pochwale, ze mam 'wyrobiony warsztat'. to dla mnie znaczy bardzo duzo. pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to dziękuję moi drodzy. Jak ja wam sie odwdzięczę? Lobbing to ponoć dochodowe zajęcie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieśmiało popieram Patryka! Kolegę z Zabrza polecam ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :-)
Jest mi niezwykle miło, tym bardziej, że ostatnio ociupinkę ograniczyłam pisanie... , ale znów wracam:-)


I gratuluję nagrodzonym :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za pierwsze pióro :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, jak zwykle nie zauwazylem piora przy swoim zdjeciu;-) Dopiero lektura bloga przy kawie mi uswiadomila fakt pewnej zmiany;-) Dziękuję - czuje sie zaszczycony i zmobilizowany do dalszej pracy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapisałem się do W24 w nadzieji, że poćwiczę sobie wierczorami pisanie na mojej drodze do dzeinnikarstwa nie tylko w moich gazetach szkolnych i studenckich. Po niecałym miesiącu jestem praktykantem z dwoma piórami i robię to, co lubię. To zarówno buduje i dodaje wiary w już posiadane umiejętności jak i motywuje do dalszej pracy, rozwoju, nauki, ćwiczenia. Nie ma mowy bym teraz osiadł na laurach:). Podziękowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

również dołączam się do propozycji Patryka. I to nie nieśmiało, należy się :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.