Facebook Google+ Twitter

Kolejne samobójstwo? Nie żyje współpracownik PZPN

Jerzy Pronobis, współpracownik PZPN, odpowiedzialny za dystrybucję biletów, nie żyje. Jego nazwisko pojawiło się w słynnej aferze z udziałem Grzegorza Laty - tzw. "taśm Laty".

Jerzy Pronobis współpracował przez wiele lat z PZPN. Jego firma zajmowała się organizowaniem wyjazdów, dystrybucją biletów. Współpraca obejmowała również projekt EURO 2012.

Orange Sport podała, że Pronobis wpadł pod pociąg. Policja podkreśla, że okoliczności jego śmierci są niejasne - czytamy na dziennik.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Nieszczęśnik Pronobis wpadł pod pociąg, a taki Lato nawet do dworca nie podejdzie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ojojoj
  • ojojoj
  • 30.06.2012 16:57

A Jarus z Tomaszewskim tak psiaczyli na PZPN chcieli kuratora wprowadzic chyba gosciu byl na ich CZRNEJ LISCIE

Komentarz został ukrytyrozwiń
Keram
  • Keram
  • 22.06.2012 10:06

PO.PSL,SLD z Tuskiem na czele ostro kosza niewygodnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
stasiek
  • stasiek
  • 21.06.2012 15:55

Wpadł pod pociąg ale w jakich okolicznościach ? Co ktoś go przyniósł i położył na torach ? To zwykłe pierdolenie kotka za pomocą młotka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lucjusz
  • Lucjusz
  • 21.06.2012 08:09

Szanowni !!!!! Może wiecie co się dzieje z Jadźką i Martą ? Jakoś pusto tu bo nikt nie pierdoli takich głupot jak te dwie starszawe panie ? Pieluchy wnukom zmieniają ? Karwasz twarz co jest ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 21.06.2012 08:01

@syn tego Narodu . Co wypisujesz ? Cosik ci się pomieszało. Masz mózg czy trochę krowiej kupy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 21.06.2012 00:04

Majakowski na kilka sekund przed "popełnieniem samobójstwa" zawołał"
towarzysze nie strzelajcie.

pewnie w garażu też ktoś słyszał gen. Petelickiego na kilka sekund przed "samobójstwem"
"koledzy, pary z ust nie puściłem więc nie zabijajcie"

Komentarz został ukrytyrozwiń
iwanek
  • iwanek
  • 20.06.2012 21:53

@Wink ty robisz się coraz głupszy ! Jak można być takim chujem ? Nawet Jadźka Kowalczyk nie wie, a ona wie wszystko. Ten plemnik który cię począł musiał być nawalony jak ruski plecak. Bimbrem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
razSierpem razMłotem
  • razSierpem razMłotem
  • 20.06.2012 18:51

Pomyślcie! Wobec niskiej ceny gazu/ropy na "spotach" do końca roku skończą się rezerwy dewizowe Rosji. Rosja "potrzebuje" natychmiastowego działania we wprowadzaniu zamętu w świecie; uważajcie na rurociągi (wybuchają!), wysoko postawione osobistości, wręcz wszystko co da się zniszczyć sabotażem. Celem: zwiększenie ceny ropy; obecnie przy ok. $100 za baryłkę wydobycie nie jest opłacalne w Rosji (jeszcze 7 lat temu było to ~$65, ale Rosja "przespała" swoją szansę na rozwój). Pozostaje: mordować, gwałcić, oszukiwać, skłócać, ... szczególnie wszędzie tam gdzie są szyby i rurociągi. UWAGA NA DYWERSANTÓW ZE WSCHODU.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 20.06.2012 18:11

I pomyśleć że to już spowszedniało.A kiedyś cały kraj trząsł się w posadach po samobójstwie jednej łapówkary.