Facebook Google+ Twitter

Kolejne spotkanie dziennikarzy Wiadomości24.pl

Tak jak poprzednio miejscem spotkania był warszawski klub Plan B. Zameldowali się: Małgorzata Mrozek, Łukasz Kłosiński, Radosław Zawadzki, Mateusz Grochocki, Beata Sobiecka, Tomasz Staszewski i piszący te słowa. Ku naszemu zadowoleniu pojawiła się także osoba z redakcji: Przemysław Trubalski. Jak widać, zainteresowanie spotkaniami rośnie.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W planie B. Fot. Adam Lutostański.
W planie B. Fot. Adam Lutostański.

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
dolnyslask.naszemiasto.pl


Komentarze (36):

Sortuj komentarze:

Grunt to integracja, poznawanie nowych ludzi itd. Przedostatnio w spotkaniu uczestniczyli w sumie też nie tylko aktywni autorzy ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ależ nie, to przecież nie jest według marketingu redakcji, każdy może przyjść na nasze spotkanie, nie ważne czy sie zarejestrował wczoraj aby przyjśc na plener czy rok temu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może tak zrobić "Na naszym podwórku" i tam dawać spotkania i inne wewnętrzne. Wejściówka po napisaniu 5 materiałów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dopóki tu jestem, to kilka spotkań jeszcze będzie mam nadzieję ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie do Redakcji: czy naprawdę nie da się zrobić osobnej zakładki w dziale M3G na teksty o spotkaniach i relacje po? Wszystko będzie w jednym miejscu, łatwe do odnalezienia i wcale nie musi wisieć na pierwszej stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pragnę poinformować, że galeria już spadła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Grażyna Autor wypił na spotkaniu całą kolę i nie był w stanie. ;) Aha potem autor wracał rowerem na Jelonki. Shame on him!

A tak na serio. Nie jestem fanem i cieszę się, że w24 nie zmusza ludzi do podpisywania każdego zdjęcia inaczej. Najważniejsze jest zdjęcie. Ono ma mówić. Ma być wiadomo o co chodzi, co i jak. Tutaj tak jest więc...

Co do tego co pisze Agnieszka to jako autor materiału oczywiście chcę by wisiał on najwyżej jak najdłużej (i zbierał wyświetlenia). Czemu myślę, że jest on na 1ce? Bo w24 to serwis społecznościowy i informacyjny. Ten materiał to właśnie pokazuje. Pokazuje, że się spotykamy, tworzymy społeczność, że jesteśmy DO czy też po prostu D. To jest pewne wydarzenie w życiu w24, szczególnie, że przyszła osoba z redakcji czy też mówiąc bardziej prawidłowo z "wydawnictwa". ;) Pokazując go promujemy siebie, promujemy w24.

Poprzednio moja galeria ze spotkania DO wisiała na jedynce cały dzień. No ale to było pierwsze spotkanie. Teraz w ogóle miałem wątpliwości bo czy za każdym razem gdy się spotkamy należy robić galerię i ją wrzucić (choć z drugiej strony taka warszawska masa krytyczna co miesiąc robi właściwie to samo, jeździ właściwie tymi samymi trasami a mimo to ludzie wrzucają nowe galerie i jest w tym sens)? Wrzuciłem jednak. To było silniejsze ode mnie. Na pewno jak pojawi się ważniejszy nius to pójdzie na jedynkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może da radę zrobić wspólny materiał i trzymać go na stałe w boksie, po czym dokładać do niego linki do galerii? Redakcjo ;> ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

wszystkie tak były umieszczane

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że trzeba na serio pomyśleć o jakimś dodatkowym dziale, boksie, ale przyznaję rację Agnieszce. Rano mocno się zdziwiłam jak zobaczyłam ten materiał na migaczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.