Facebook Google+ Twitter

Kolejne spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety" we Wrocławiu

8 czerwca w Sali posiedzeń Rady Wydziału Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się VIII spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta" organizowane przez Studenckie Forum Business Center Club. Tematem przewodnim będzie świadome przywództwo.

 / Fot. Przedsiębiorcza KobietaProjekt "Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski cykl szkoleń i spotkań z interesującymi kobietami, które osiągnęły w życiu sukces i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Uczestniczki warsztatów miały okazję do tej pory m.in. poznać techniki autoprezentacji oraz metody skutecznych negocjacji. VIII spotkanie poświęcone będzie nowej jakości w zarządzaniu pod postacią świadomego przywództwa.

Organizatorzy zadbali o wyjątkową oprawę wydarzenia - wystąpi kwartet fagotowy "Diabolus in Musica". Następnie Wicewojewoda Dolnośląska Ilona Antoniszyn-Klik przybliży uczestnikom świat kobiet biznesu w regionie. Po krótkiej przerwie, w trakcie której będzie można obejrzeć wystawę prac Sabiny Malanowskiej, ideę świadomego przywództwa zaprezentują Beata Sokolnicka i Andrzej Just. Swoimi doświadczeniami w biznesie podzielą się również Dorota Jarodzka-Śródka, prezes Archicomu, Jolanta Maślikowska Prezes Odziału Dolnośląskiego Krajowego Stowarzyszenia Mediatorów oraz Patrycja Popławska-Kostiuk właścicielka firmy Clarena. Po prelekcjach będzie można zadawać gościom pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Wszystkie osoby chętne, które podczas rejestracji odpowiedzą na jedno pytanie wezmą udział w losowaniu nagród, wśród których znaleźć można kosmetyki od firmy Douglas, książki oraz zaproszenia do filharmonii.

Więcej szczegółów na stronie organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.