Facebook Google+ Twitter

Kolejne taneczne show w TVN

Telewizje już teraz zapewniają nas o jesiennej ostrej walce o widza. Pierwsze informacje dopływają do nas już w czerwcu. TVN szykuje do kompletu z "Tańcem z gwiazdami" kolejne taneczne show - "So You Think You Can Dance"

Pomysł na show powstał w Stanach Zjednoczonych na fali popularności programu "American Idol" - dlatego też ten program jest zwany "tanecznym Idolem". Format ten został stworzony przez pomysłodawcę "Idola", Simona Fullera. W Ameryce właśnie rozgrywa się finał trzeciego sezonu tego programu, a polscy widzowie mogli oglądać go na antenie programu Fox Life. Do tej pory lokalne wersje programu "So You Think You Can Dance" mogli oglądać między innymi widzowie z Grecji lub Australii.

Tak samo jak w przypadku "Idola" eliminacje rozpoczynają się od odwiedzających największe miasta w Polsce castingów. Osoby, którym uda się zauroczyć komisję wyjadą na obóz treningowy za granicę. Po powrocie rozpocznie się prawdziwa walka o sympatię widzów - amatorscy tancerze zaprezentują się w studio, na żywo przed widzami i to im powierzą swoją przyszłą karierę taneczną, a jest o co walczyć - amerykańscy laureaci wygrywali gigantyczne pieniądze, a także możliwość rozwijania swojego talentu poprzez między innymi występy na Broadwayu lub towarzyszenie podczas trasy Celine Dion.

Mimo, iż stacja TVN postanowiła wyemitować polską wersję tanecznego "Idola", jesienią na ekranach zobaczymy również ostatnią, jak zapewniają producenci, edycję "Tańca z gwiazdami". Do udziału w niej, jak podaje "Twoje Imperium" zaproszono między innymi Agnieszkę Dygant, Nataszę Urbańską, Kayah, Katarzynę Pakosińską oraz tradycyjnie córkę polityka - Renatę Lepper. Korzystną informacją dla fanów wszelkiego rodzaju "Tańców z gwiazdami" jest to, iż telewizyjna Dwójka zdecydowała się na emisję kolejnego mutanta z serii "Tańców" - "Tańca na lodzie" - gwiazda jury ma być Mariusz Siudek.

Czy taki pomysł wyjdzie stacji Waltera na dobre? Przekonamy się o tym już jesienią, lecz już teraz możemy zastanawiać się, czy polscy telewidzowie nie przejedli się już tańcem na dobre i czy zechcą oglądać go w nawet nieco odświeżonej wersji non-celebrity.

źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • J. S
  • 02.07.2007 18:50

Bardzo ciekawy tekst na ciekawy temat... Tańczyć każdy może, ale tylko znanych pokażą w TV.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • J. S
  • 02.07.2007 18:50

Tja... Szkoda że z każdej kolejnej edycji TzG program ten upadał :P Znasczy - oglądalność spadała oraz chęci aktorów do wystąpienia w nim. Ale cóż - tańczcie skoro czegoś ciekawszego wymyślić nie potraficie. :/

Aha - + dla autora za chęć pisania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A niech se potańczą... TVN tańcem stoi :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak mawia mój kolega:Po co to komu?:):):)chodzi oczywiście o te tzw. tańce:):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.