Facebook Google+ Twitter

Kolejne zmiany w serwisie już niebawem

Szykujemy dla Was kolejną porcję zmian w serwisie. Mamy nadzieję, że spodobają się tak, jak poprzednie. W pierwszym etapie przebudujemy wygląd stron głównych działów. To nie będzie retusz, ale zupełnie inna metoda prezentacji.

Fragment nowej strony działu W24. / Fot. W24Szczegółów jeszcze nie zdradzamy, wszystko - i to już za kilka dni - powinniście zobaczyć sami. Efektem ma być jakościowa zmiana sposobu prezentowania materiałów na stronach głównych działów serwisu. Koniec z tradycyjnym stronicowaniem i ograniczoną liczbą treści mieszczących się na każdej stronie.

Przeczytaj o szczegółach zmian

Podkreślamy wagę zdjęć i komentarzy, a dzięki nowocześniejszemu wyglądowi spodziewamy się, że Wiadomości24 staną się miejscem bardziej odpowiadającym potrzebom Autorów. Kolejnej przebudowie ulegnie też profil zarejestrowanego użytkownika W24. W uporządkowany sposób pojawią się w nim m.in. komentarze.

Co jeszcze? Następny etap przebudowy da Autorom większą samodzielność i wpływ na pozycję tworzonych materiałów. Zmodyfikowane uprawnienia sprawią, że - zależnie od pozycji w dziennikarskiej społeczności W24 i efektywności własnych treści - będziecie mogli decydować o tym, które z tekstów i zdjęć prezentowane będą w szczególnie uprzywilejowany sposób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.