Kolejne zwycięstwo Zagłębia Lubin

Podopieczni Piotra Stokowca, pokonali na własnym terenie świetnie spisującą się w obecnym sezonie Cracovię Kraków 4:2.

/ Fot. By FreakWL (Own work) [Public domain], via Wikimedia CommonsPiłkarze beniaminka ekstraklasy uzyskali prowadzenie po samobójczym trafieniu Sretena Sretenovicia, który zaskakującym strzałem głową pokonał swojego bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugą odsłonę świetnie rozpoczęło Zagłębie – na 2:0 podwyższył Jarosław Kubicki. Wydawać by się mogło, że Zagłębie kontroluje grę, ale arbiter dzisiejszego spotkania, Marcin Borski, dyktuje kontrowersyjny rzut karny dla Gości. Pewnym egzekutorem jedenastki Mateusz Cetnarski. Radość podopiecznych Jacka Zielińskiego nie trwała długo . Zaledwie kilkadziesiąt sekund później Miedziowi, a dokładnie Kubicki, podwyższają na 3:1. W 73. Minucie na 4:1 trafia Maciej Dąbrowski. Krakowian stać było jeszcze tylko na jedną bramkę, której autorem był wprowadzony chwilę wcześniej Erik Jendrisek.