Facebook Google+ Twitter

Kolejni autorzy Wiadomości24.pl mają pióra

Rozdaliśmy kolejne pióra. Zgodnie z tradycją, podczas skypecasta, mieliśmy problemy techniczne. Na szczęście mniejsze niż poprzednio, więc jakiś postęp jest...

Pierwsze pióro:

- Witek Janowicz - kto nie wie za co, to znaczy, że nie czytał jeszcze jednego z najlepszych tekstów, jakie ukazały się w Wiadomości24.pl na pewno w tym miesiącu, a nie wiem czy w ogóle. Witek tuż po podaniu przez media informacji o wypadku w kopalni "Halemba" pojechał na miejsce tragedii i napisał świetną, zrobioną na gorąco relację. Czapki z głów.

- Aga Gierczak - nasza praktykantka, która pisze świetne teksty i jak podkreśliła to Magda, sama wynajduje sobie tematy. Magda jest pod wrażeniem, a to dużo znaczy. Chociaż Agnieszka nie jest z nami długo, pierwsze pióro jej się należy.

- Lidka Czerniga - gwarancja, że tekst to solidna wielkopolska robota. Lidka jest z nami od niedawna, napisała stosunkowo niedużo tekstów, ale wszystkie godne polecenia.

- Bartek Stawowski - z zagłębia Wiadomości24.pl jakim jest niewątpliwie Łódź :-). Kilka naprawdę świetnych tekstów i jedno zdjęcie, które fani Tomasza Lisa pewnie lubią, ale ja nie bardzo, bo fanem Lisa nie jestem :-).

Drugie pióro :

- Paulina Plizga - nasza wtyczka w Paryżu :-) zwróciła na siebie uwagę chyba pierwszym swoim tekstem o modelach-wieszakach w paryskich sklepach. Paulina pisze bardzo ciekawie i przyzwoicie. To pióro było pewniakiem od pewnego czasu i tak naprawdę po ostatnim "czwartcaście" byliśmy pewni, że dziś je przyznamy.

- Krzysiek Baraniak - pisze głównie o sporcie, ale nie tylko. Pokazał nam, że potrafi też napisać teksty - i to całkiem dobre - z innych dziedzin. Chociaż jest z nami niecałe dwa miesiące to ma już blisko 60 tekstów!

Dyskutowaliśmy jeszcze o kilku kandydaturach, ale jak to w życiu bywa - były różnice pomiędzy członkami redakcji, więc ewentualną nominację przełożyliśmy na następny raz.

Zgodnie z tradycją kilka słów o problemach. Trochę lepiej było z jakością nagrania, ale pojawił się inny problem: nagrało się tylko... 15 minut. Tym razem już naprawdę nie wiem co było przyczyną. Postanowiliśmy, że koniecznie znajdziemy chwilkę czasu, porządnie przetestujemy całe rozwiązanie i jak będą problemy, to skontaktujemy się ze Skypem.
Kilka osób nie mogło się podłączyć do "czwartcastu". To spóźnialscy, którzy chcieli się dołączyć 15 minut po rozpoczęciu transmisji. W tym akurat przypadku wina leży po mojej stronie. Po prostu zakładając skypecasta nie zauważyłem, że standardowo nastawiany jest na 15 minut i nie przedłużyłem go do godziny. Mea culpa.

To by było na tyle. Więcej grzechów nie pamiętamy, za wszystkie serdecznie żałujemy i obiecujemy poprawę.

P.S. plik audio (niestety, nie cały czwartcast, a tylko jakieś 10 minut) wrzucimy, jak będzie troszkę mniejsze obciążenie serwera, bo plik jest duży i są kłopoty z jego umieszczeniem. Przepraszamy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Dziękuję. Uważam , że relacje jakie przekazałem z Halemby były moim obowiązkiem i osobistym hołdem jaki mogłem złożyć ofiarom i ich rodzinom. Gratuluję wszystkim nagrodzonym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. A swoja drogą, to może nagrywajcie na dyktafon (to takie dziennikarskie) i wtedy dajcie na stronę. Pozdr

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.11.2006 00:05

Gratuluję wyróżnionym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Trzecie pióro, to dopiero jest jazda:) czego wszystkim życzę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze mówiąc, tak bardzo jestem zaskoczony, że nie wiem co napisać. Dziękuję redakcji za to wyróżnienie. Postaram się zrobić wszystko, aby utwierdzić was w słuszności podjętej decyzji.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie! Gratuluję pozostałym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety nie udało mi się Was usłyszeć - najpierw nie słyszałam kompletnie nic, a potem, gdy postanowiłam się zalogować raz jeszcze, minęło już owe piętnaście minut... Ale może nastepnym razem będzie lepiej :-)

Gratuluję opierzonym! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

redakcjo, jestem bardzo zaskoczony. Obyście nie żałowali tej decyzji. Ale niczego nie obiecuję;) dzieki serdeczne:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i pierwszy raz udało mi się posłuchać Was na "żywca" a do tego jeszcze z wypiekami...trochę się speszyłam . Wracając jednak do spraw technicznych,to przyłączenie się do skypecasta może czasem okazać się dość zawiła operacja...ja co prawda byłam równo o 17:01 na liście ,ale zanim tam trafiłam otwierały się różne okienka itd...do końca nie byłam pewna co zrobić.No ale w końcu się udało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.