Facebook Google+ Twitter

Kolejny bal za Skorpionami

W sobotę 8. marca świętowały nie tylko kobiety, ale też działacze Stowarzyszenia Sympatyków Sportu Żużlowego „Skorpiony”. Niemal do białego rana bawili się w restauracji Powozownia.

Skorpiony bawiły się od godziny 20. do 4.30. / Fot. www.skorpiony.orgNa balu zjawili się nie tylko sympatycy poznańskiej drużyny żużlowej PSŻ Milion Team. Po godzinie 20 przybyli też zawodnicy Norbert Kościuch oraz Piotr Dziatkowiak, prezes PSŻ Tomasz Wójtowicz i wiceprezes Dariusz Górzny oraz rzecznik prasowy Damian Gapiński. Wydarzenie nie umknęło także uwadze mediów – byli przedstawiciele telewizji PTV3 oraz WTK, balował także Sebastian Kuźniak, czyli redaktor sportowy WTK.

Niestety swoją obecnością nie zaszczycili Adam Skórnicki i Zbigniew Suchecki, którzy już rozpoczęli treningi w Anglii oraz pozostali zawodnicy, którzy w Danii zaopatrywali swoje maszyny w nowe silniki na zbliżający się wielkimi krokami sezon.

Bal zaczął się o 20 i zakończył o 4.30. Wszystko wskazuje na to, że zostanie wpisany jako tradycja w działalności poznańskich Skorpionów. Nie warto rezygnować z organizacji zabawy, która w tym roku, jak twierdzi prezes SSSŻ Skorpiony Tomasz D. Klichowicz, „odbyła się w bardzo miłej atmosferze i wszyscy byli bardzo zadowoleni”.

Bal Sympatyków Sportu Żużlowego odbywa się w Poznaniu po raz drugi. Oprócz okazji do świetnej zabawy, ma być to również forma integracji środowiska żużlowego w tym mieście, co powinno zaowocować lepszą współpracą i dobrymi wynikami zawodników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.03.2008 22:13

+

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.03.2008 22:13

Duży + za ładny nius i szybkość działania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.