Facebook Google+ Twitter

Kolejny brutalny napad na policjanta

We wtorek w biały dzień na terenie Puław doszło do pobicia policjanta. Trzech młodocianych przestępców napadło na umundurowanego funkcjonariusza, dotkliwie go raniąc.

Jak poinformował w rozmowie z dziennikarzami Radia Zet, rzecznik puławskiej policji: "Przestępcy chcieli mu ukraść teczkę, myśląc że w środku jest pistolet".

Zastraszające jest to, że funkcjonariusz wbiegł do sklepu odzieżowego prosząc obsługę o zamknięcie drzwi, jednak ona nie udzielając pomocy zamknęła się sama na zapleczu.

Dwóch 17-letnich oprawców trafiło do policyjnego aresztu. 16-latka odwieziono do Izby Dziecka. Pobity policjant noc spędził w szpitalu, z ciężkimi obrażeniami twarzy oraz ogólnymi potłuczeniami.

Jest to już kolejny napad na funkcjonariusza w okresie kilku tygodni, a najtragiczniejszy miał miejsce w Warszawie, kiedy to również nieletni zabili brutalnie policjanta.

Źródło: radiozet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No dzięki za ocenkę. Co do swoich komentarzy to niestety, ale kiedyś artykuł z moim komentarzem został cofnięty, gdyż jak to ujęto w informacjach nie dodajemy swoich opinii i komentarzy do newsa informacyjnego. Jeśli tylko chwila pozwoli postaram zrobić się takie podsumowanie w hyde parku o napadach na funkcjonariuszy przez młodocianych bandytów. Inaczej nie można nazwać takich ludzi, którzy w biały dzień napadają na człowieka. W mojej ocenie i na pewno nie tylko w mojej dla takich ludzi nie ma już przyszłości w dorosłym życiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemku, dobry artykuł, chwytliwy temat. Czemu jednak nie pokusiłeś się o własny komentarz podawanych informacji, o ocenę zagrożenia, o wskazanie na demoralizację młodzieży i postępującą znieczulicę społeczną, itp. Tylko 3*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.