Facebook Google+ Twitter

Kolejny dzień kolejowego horroru

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-12 07:29

Opady śniegu spowodowały odwołanie lub opóźnienie wielu pociągów w południowej Polsce. Utrudnienia dotyczą 200 kilometrów linii kolejowych, dziś ruch ma utrudniać marznąca mżawka.

 / Fot. Maciej Rozwadowski /PAPOd dziś do piątku nie kursują pociągu Intercity Kaszub i Kościuszko na trasie z Warszawy do Krakowa oraz w przeciwnym kierunku. W ich zastępstwie pasażerowie będą mogli przejechać pociągami Intercity Norwid, Tatry oraz Helena Modrzejewska.

Na południu Polski składy są ciągnięte przez lokomotywy spalinowe, co powoduje kilkugodzinne opóźnienia. Dotyczy to między innymi części Centralnej Magistrali Kolejowej, przez którą kursują pociągi z Warszawy do Krakowa i Katowic. Podobnie jest w rejonie Częstochowy, Opola, Poznania i Wrocławia. Utrudnienia w tej części kraju mają potrwać do jutra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W sobotę nie mogłam się wydostać z Krakowa, ponieważ pociągi miały kilkugodzinne opóźnienia albo je całkowicie odwoływali. W pn coś się ruszyło, ale "jechałam" 6h, z kilkunastominutowymi postojami w szczerym polu. Najważniejsze, że udało mi się wrócić. Już myślałam, że będę tak zimować. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.01.2010 09:24

Wczoraj byłem zaskoczony, że na trasie Brzeg-Opole pociągi osobowe były na czas. Wszyscy przecież mówią o opóźnieniach, a tu niespodzianka.
Współczuje tym, co mają problem z dojazdem do docelowego miejsca. Miejmy nadzieje, że te spóźnienia szybko zamienią się na punktualnie przyjeżdżające pociągi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.