Facebook Google+ Twitter

Kolejny hipermarket Centrum Handlowe Molo otwarto w Szczecinie

Chociaż mieszkańcy uważają Szczecin za zamierające miasto, jednak innego zdania są właściciele sieci sklepów wielkopowierzchniowych, którzy co rusz otwierają nowe centra.

Nowo otwarty sklep CH Molo / Fot. Wincenty SadowskiTo rzeczywiście dziwne, bo Szczecin jest już zagłębiem sklepów wielkopowierzchniowych (na każdym osiedlu jest po kilka lub kilkanaście hipermarketów, marketów), jednak ciągle otwierane są nowe, nie wspominając o tym, że do 2013 r. planuje się powstanie następnych kilkunastu.

Dzisiaj otwarto po dobudowie sklep sieci Correfour CH Molo (dawniej Piast) przy ul. Milczańskiej. Dobudowa pozwoliła na przekazanie więcej powierzchni sklepowej duszącemu się marketowi Media Markt, powiększenie oferty handlowej w sklepach Correfour i wynajmujących powierzchnie sklepowe sieciom handlowym.

I chociaż szczecinianie czekają na rozpoczęcie planowanych inwestycji: nowego stadionu piłkarskiego, aqua parku, hali widowiskowo-sportowej, filharmonii, portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej, przebudowę lotniska Szczecin Dąbie, rewitalizację Szczecińskiej Wenecji, rewitalizację Gocławia i Golęcina ze Szczecińskim Bangkokiem, najlepiej budują się inwestycje handlowe.

W budowie są Centrum Handlowe Turzyn i Galeria Kaskada, w tym roku planowane jest rozpoczęcie budowy galerii handlowej „Aleja Słońca”, centrum handlowo-rekreacyjnego Ferio, Centrum Oullet Park Szczecin, mają też powstać trzy markety przy ul. Mieszka I oraz galeria handlowa w kompleksie Aqua Parku itd.

Otwarcie sklepu spowodowało zakorkowanie dojazdowych ulic / Fot. Wincenty SadowskiSklepów ci u nas dostatek, aż dziw, że mają klientów. Może więc nie jest tak źle z dochodami „biednych szczecinian”, tym bardziej, że otwarcie CH Molo o godzinie 16:00 spowodowało kilometrowe korki na drogach dojazdowych do Correfoura, chyba że to jest popołudniowa codzienność tego i tak zakorkowanego miasta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Marek Kołdun
  • Marek Kołdun
  • 14.01.2012 09:19

Szczecin to miasto hipermarketów!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
  • ania
  • 17.03.2011 19:22

a jakie sa tam sklepy

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.11.2010 00:25

Dobrze,że rośnie dostatek szczecinian i,że rosną centry handlowe,ale jak było kiedyś miło wejść do swego sklepiku,porozmawiać,tak ni o czym,ze sprzedawczynią.Od takiej gawędy i parówki smakują bardziej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.