Facebook Google+ Twitter

Kolejny iPhone już za pół roku?

Kolejna konferencja firmy Apple odbędzie się za pół roku. Już teraz pojawiają się jednak plotki na temat nowych wersji najpopularniejszych gadżetów producenta. Ot chociażby nowej wersji telefonu iPhone.

Serwis MacRummors donosi o trwających testach nowej wersji telefonu Apple iPhone. Telefon iPhone3,1 miał podobno pojawić się w firmie Pandav pracującej nad programem iBart, przewodnikiem po systemie tramwajowym w San Francisco. Najnowsza wersja telefonu dostępna obecnie na rynku, iPhone 3GS, ma oznaczenie 2,1.

Wiadomość nie jest jeszcze potwierdzona i do czasu konferencji Apple nie możemy liczyć na oficjalną informację o nowej wersji komórki. Jednak w przeszłości podobne wycieki się sprawdzały. Rok temu o nowym telefonie Apple, iPhonie 3GS, słyszeliśmy już w grudniu.Inna kwestia, to kult jakim owiany jest telefon Apple. Komórka, która odstaje technicznie od wielu urządzeń konkurencji, jest jednym z najlepiej sprzedających się gadżetów w ofercie producenta. Wiele osób uzasadnia popularność iPhone'a znakomitym dizajnem i pierwszym na rynku ekranem multi touch z prawdziwego zdarzenia. Inni zwracają uwagę, że działa tu też kult marki. Apple ma rzeszę fanatycznych fanów, którzy promują każdy z nowych wynalazków Steve'a Jobsa. Czy z nowym iPhonem będzie podobnie?

Więcej podobnych wiadomości przeczytacie na blogu Komórkomania.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.