Facebook Google+ Twitter

Kolejny marsz ateistów i agnostyków

W najbliższą sobotę (czyli już jutro - 9.X) przez Kraków przejdzie drugi "Marsz Ateistów i Agnostyków" organizowany przez Stowarzyszenie Młodych Wolnomyślicieli.

 / Fot. Zanaq, Wikipedia na licencji free (GNU)Marsz ma wyruszyć o godz. 14.00 z placu Wolnica i będzie zmierzał ku centrum miasta. Jak czytamy na oficjalnej stronie organizatorów: http://wolnomysliciele.com.pl tegoroczny 'Marsz Ateistów i Agnostyków' ma m.in. posłużyć do prezentacji rożnych organizacji i nieformalnych grup dążących do neutralności światopoglądowej.

W trakcie zaplanowano również wydarzenia towarzyszące takie jak: Kongres Międzynarodowej Humanistycznej i Etycznej Organizacji Młodzieżowej (IHEYO), spotkanie pt. "Ateizm żydowski", pokazowa lekcja etyki, panel dyskusyjny zatytułowany "Polskie organizacje pro-laickie" oraz pokaz filmu Księżyc w nas (Mesiac v nás) w DKF Mikro-Odeon.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Byłoby świetnie gdyby ktoś z tamtego regionu postarał się o fotogalerie z marszu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I to się nadaje do prasy, a nie ciągle kelnerzy i kelnerzy. Bym się przeszedł ale za daleko mi do Krakowa. Popieram akcję i jej nagłośnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.