Facebook Google+ Twitter

Kolejny myslenicki Zjazd na bele czym już 11 lutego

Jeśli wciąż głowisz się na czym zjechać, to pamiętaj, że wystarczy zabrać „bele co” i w pięknym stylu ześlizgnąć się w dół. Kolejna edycja zakręconej imprezy Zjazd na bele czym już w sobotę 11 lutego 2012 na Stacji Narciarskiej Myślenice.

Sonda

Dobry pomysłna imprezę?

Zjazd na bele czym 11.02.2012, Stacja Narciarska Myślenice / Fot. K.UchaczUbiegłoroczni zawodnicy zachwycili nie tylko pomysłowymi pojazdami, ale także strojami. Byli m.in. mundurowi z międzyplanetarnej kontroli lotów, kowboje z fragmentem urządzonego mieszkania, eksperci od turboleżanki, a nawet kilkunastoletni „niemowlak” w drewnianym łóżeczku.

„Bardzo cieszy nas, że Zjazd na bele czym staje się coraz bardziej popularny. W tym roku spodziewamy się jednak przewagi liczebnej zawodników z Myślenic i okolic. W poprzedniej edycji znaczną większość stanowili zawodnicy z Krakowa, Gliwic, a nawet Rudy Śląskiej i Rybnika – komentuje przedstawiciel organizatora.

By wziąć udział w zawodach wystarczy wejść na stronę www.myslenice.pl, pobrać formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres promocja@myslenice.pl. Można też udać się do biura Wydziału Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji (pokuj nr 12) w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach i wypełnić zgłoszenie na miejscu.

Podobnie jak i w zeszłym roku wszyscy zarejestrowani zawodnicy otrzymają specjalne identyfikatory, możliwość wyjazdu i zjazdu kolejką, a po zawodach ciepłe napoje na rozgrzanie w karczmie na stoku. Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a każdy kto pojawi 11 lutego na Stacji Narciarskiej Myślenice może liczyć
na wspaniałą zabawę, pełną emocji i pozytywnej energii.

Imprezę organizują Gmina Myślenice oraz Stacja Narciarska Myślenice.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Warto by ktoś z miejscowych autorów zrobił relacje z tego zdarzenia. Nie można być wszędzie w jednym czasie i miejscu a rozrywka może być przednia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.