Facebook Google+ Twitter

Kolejny nietypowy spot SLD. Bohaterka pokazuje biust

Dla wygranej w wyborach można zrobić wszystko - nawet uratować blondynkę. Łukasz Wabnic, 23-letni kandydat SLD z Częstochowy, postanowił w nietypowy sposób zachęcić wyborców do oddania na niego głosu.

Kampania wyborcza w tym roku jest wyjątkowa. I wyjątkowi są kandydaci, którzy prześcigają się w realizacji nietypowych spotów. Szczególnie aktywni w specyficznym promowaniu siebie są politycy SLD.

Co wymyślił Łukasz Wabnic z Częstochowy?

Miejsce akcji: podziemny parking, "ponure miejsce". Bohaterowie: blondynka w spódniczce mini, trzech, groźnie wyglądających mężczyzn i "ten dobry" - kandydat SLD, Łukasz Wabnic, który rozprawia się z bandytami i wybawia kobietę z opresji.

Czytaj także: Death metal zamiast disco polo. Nietypowy spot kandydata SLD

Bohaterka odwdzięcza się w równie oryginalny sposób - ukazując swój biust. Jak zareagował kandydat SLD?



Na stronie Łukasza Wabnica czytamy:

Dla wielu osób charakter i forma moich spotów wyborczych może sugerować, iż nie jestem osobą poważną i jako kandydat nie traktuję funkcji, o które się ubiegam z odpowiednim respektem.

Czytaj także: Nowy spot wyborczy PSL. "Chodźmy szybko za stodołę" - pozory mylą

Nie jest to prawdziwy obraz mojej osoby, a ich forma i charakter wynika z brutalnej rzeczywistości. Brak odpowiednich funduszy powoduje, że moja kampania jest bardzo ograniczona. Nie stać mnie na wiele elementów, na które mogą sobie pozwolić inni kandydaci. Dlatego postanowiłem zastosować dosyć ryzykowną formułę prezentacji.





Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:29

ĆPAJĄ? WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za panem Leszkiem... KRETYNIZM!

Komentarz został ukrytyrozwiń
007
  • 007
  • 24.09.2011 17:26

Czegoś tak nieinteligentnego jak ten spot,w życiu nie widziałem. Czy SLD przyjmuje w swoje szeregi wielu takich głupich kandydatów,którym z pewnością nie szło w szkole i oni teraz marzą o zrobieniu łatwej kariery w szeregach partii?

Komentarz został ukrytyrozwiń
qa
  • qa
  • 23.09.2011 16:14

Postradali rozum?-Kuzik,bartek,sikor,...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC JEJ KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ O 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa.PO ćpa?
WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusu,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mardu
  • mardu
  • 23.09.2011 00:05

głupie to i bez sensu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny spot, z polotem, w stylu amerykańskiego komiksu. Tylko, czy to są wybory, czy "Szansa na sukces".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarek Łazik
  • Jarek Łazik
  • 22.09.2011 19:21

Kampania wyborcza coraz bardziej zaczyna przypominać program Mam Talent niż merytoryczną debatę inteligentnych ludzi mających pomysł na przyszłość tego kraju. Czerwona chołota w tym względzie zdecydowanie króluje...

Komentarz został ukrytyrozwiń
blondynka
  • blondynka
  • 22.09.2011 19:09

Bardzo fajny spot, szczególnie dla młodych z poczuciem humoru. Dosyc tej nudnej kampanii. Wreszcie coś nowego. Gratulacje!!!!!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PS
  • PS
  • 22.09.2011 15:50

Czyżby nowa seks-afera w tle? PSL ma się szykować na oblężenie feministek?

A poważniej, bardzo fajna "reklama" ale magazynu dla nastolatków, a nie partii. Nie ukrywam oglądałem to z uśmiechem na twarzy, ale nie jestem pewien czy był to uśmiech politowania czy drwiny...

Nie mniej plus za kreatywność, a ten metalowy spot znacznie lepszy! Oddałbym głos na metalowca, ave ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leszek
  • Leszek
  • 22.09.2011 15:10

Kretynizm!