Facebook Google+ Twitter

Kolejny poseł opuszcza szeregi PiS. Tym razem Zbysław Owczarski

Poseł Zbysław Owczarski poinformował, że odchodzi z PiS. Jest to trzecia w tym tygodniu osoba, która opuszcza szeregi partii. Wczoraj pożegnał się z nią Jacek Pilch. Z członkostwa w klubie PiS zrezygnowała również Lena Dąbkowska-Cichocka.

 / Fot. Materiały prasoweOwczarski argumentuje swoje odejście wyrzuceniem z partii Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak. Jak mówi, decyzja była dla niego trudna. Poseł był współzałożycielem Prawa i Sprawiedliwości, a wcześniej działał w Porozumieniu Centrum.

Swoją decyzję Owczarski przekazał wczoraj Jarosławowi Kaczyńskiemu i Mariuszowi Błaszczakowi. Jak twierdzi usunięcie z PiS Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak było dla niego niezrozumiałe.

Poseł jest kolejną osobą, która opuszcza szeregi partii i klubu. Na ten krok zdecydowali się wcześniej, wspomniani już: Jacek Pilch, Lena Dąbkowska-Cichocka, Paweł Poncyljusz, Michał Kamiński, Paweł Kowal, Adam Bielan i Jan Ołdakowski. Razem z wyrzuconymi posłankami tworzyć oni będą stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.11.2010 22:25

Przepraszam,ale ja tak powiem.Akurat taka sama sytuacja była po tegorocznych wyborach prezydenta na Ukrainie.Dla tego,żeby była większość w parlamencie,partia regionów zaczęła po prostu skupować u innych klubów parlamentarnych posłów.Proces był na tyle skuteczny,że tamte posły otrzymali ksywę "tuszki", bo ich było sporo,o sumach za takie renegactwo nikt nie powiedział,ale regionaly to partia miliarderów,musi starczyć i dla praprawnuków.Więc,jak mówił towarzysz Gorbaczow:Процес с пошёл.

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
  • werol
  • 23.11.2010 13:26

Opuszczają,opuszczają...by przed wyborami parlamentarnymi wrócić.Teraz Kluzik Rostkowska jest renegatem.Za rok dowiemy się,że była tylko bezwolnym "narzędziem"w rekach nikczemników,którzy za wszelka cenę chcą zniszczyć jedyna,prawdziwą,słuszną,jedynie polską,nieomylną....partię PiS.Kaczyński jako wyrozumiały i wspaniałomyślny mąż stanu (wolnego)przebaczy naiwnym odszczepieńcom,którzy dali się zwieść,towarzystwo Kluzik dokona kolektywnej samokrytyki i ...PiS policzy uciułane głosy.Nieprawdopodobne?Zobaczymy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.