Facebook Google+ Twitter

Kolejny sukces Kasi Enerlich!

Jury złożone z profesjonalistów oraz ponad 13 tysięcy internautów wybrało "Najlepsze Książki na Wiosnę". Wśród zwycięskich tytułów znalazła się "Prowincja pełna gwiazd" Autorki Wiadomości24.pl Katarzyny Enerlich. Serdeczne gratulacje, Kasiu!

 / Fot. Tomasz Kowalski"Prowincja pełna gwiazd" w głosowaniu internautów zajęła drugie miejsce, a pierwsze miejsce w swojej kategorii w wyborze Jury. Konkurs zorganizowany został przez redakcję wortalu literackiego Granice.pl. Tam też przeczytać możemy o Kasi:

"(...) Jury z kolei nagrodziło wspaniałą powieść Katarzyny Enerlich „Prowincja pełna gwiazd”. Lektura „Prowincji pełnej gwiazd” to spotkanie z naszymi emocjami i z samymi sobą oraz bodziec do rozważań nad tym, co tak naprawdę jest dla nas istotne. Dzięki Hance i Ludmile, które wytrwale tropią swoje żydowskie korzenie, uświadamiamy sobie, jak istotne jest nie tylko to, dokąd zmierzamy, ale też – skąd przychodzimy.

Wyruszamy z siostrami w sentymentalną podróż śladami minionych pokoleń, odwiedzając między innymi Jedwabne i łącząc się z bohaterkami w bólu tym bardziej dotkliwym, że będącym częścią ich osobistych historii. Poszukiwanie siebie i własnego miejsca pod rozgwieżdżonym niebem jest pełną pasji i nieprzewidzianych zdarzeń przygodą. Katarzyna Enerlich sprawia, że stajemy się częścią tej opowieści, wiążąc się z bohaterami mocniej, niż byśmy przypuszczali."

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję Tomku i Ewo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje! Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.