Facebook Google+ Twitter

Kolejny sukces Natalki Mrozińskiej

Zostałem zaproszony przez dawnych znajomych, Magdę i Zygmunta Morgiszów, na I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Radziejowie, który odbył się 18 października 2008 roku w celu obejrzenia występów ich wnuczki - Natalki Mrozińskiej.

Natalka Mrozińska / Fot. Karol SzmagalskiNatalka Mrozińska / Fot. Karol SzmagalskiNatalka na turnieju w Radziejowie jeszcze nie odniosła dużych sukcesów. Niemniej uważałem, że osiągnie je w najbliższym czasie. I miałem rację, sukcesy przyszły szybciej niż można było się spodziewać. Jest to wynik solidnej pracy i doskonałego szkolenia przez Państwo Góreckich ze szkoły tańca w Włocławku a od września tego roku już tylko w Studio Dance Judyty Witkowskiej z Włocławka. Tych sukcesów od turnieju radziejowskiego było wiele.

Magda od czasu do czasu przesyła mi nowe zdjęcia i informacje o nowych sukcesach Natalki. Na ich podstawie stworzyłem dla niej stronę: natalka20092009.republika.prv.

Natalka Mrozińska na turnieju w Radziejowie w 2008 roku / Fot. Karol SzmagalskiNatalka Mrozińska / Fot. Karol Szmagalski„Znów muszę pochwalić Natalkę za duży sukces . W Łodzi 6 grudnia odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, Natalka brała udział w trzech kategoriach w przedziale wiekowym do lat 10. Tańczyła w kategorii Disco-Dance, Disco-Freestyle i Hip-Hop, we wszystkich kategoriach zajęła pierwsze miejsce (trzy złote medale). W jury byli sędziowie z licencją sędziów międzynarodowych IFMD z Węgier, Serbii, Rosji i Polski. Bardzo się cieszymy bo ten rok naprawdę był dla niej szczęśliwy - sześć złotych medali, dwa srebrne. Jest to wynik solidnej pracy i doskonałego szkolenia od września tego roku już tylko w Studio Dance Judyty Witkowskiej z Włocławka".

Podczas Otwartych Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym włocławscy tancerze z Tanecznego Studia Judyty Witkowskiej, kilkukrotnie stawali na podium. W imprezie wzięło udział blisko 500 tancerzy z całej Polski, którzy walczyli w 48 kategoriach. Zawody rozgrywane były zgodnie z zasadami Międzynarodowej Federacji Nowoczesnego Tańca Sportowego. Włocławscy tancerze zdobyli podium we wszystkich kategoriach, w których występowali. A ośmioletnia Natalia Mrozińska zdobyła trzykrotne mistrzostwo Polski w kategorii Disco-Dance, Disco-Freestyle i Hip–Hopie. Oprócz Natalii, nagrody zgarnęło siedmioro podopiecznych Judyty Witkowskiej.

W szkole Judyty Witkowskiej trenuje 50 młodych adeptów tańca, nie tylko z Włocławka, ale i z Brześcia Kujawskiego, Szpetala Górnego czy Chocenia. W styczniu uczniowie szkoły otrzymają książeczki Polskiej Federacji Tańca, do której wpisywane będą wszystkie sukcesy każdego tancerza.

Gratulacje dla Natalki i jej koleżanek a także dla Pani Judyty Witkowskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.