Facebook Google+ Twitter

Kolejny sukces sekcji Kickboxing Team Łódź!

Kolejny sukces sekcji Kickboxing Team Łódź, która powstała przy "Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej ŁKS Łódź Boks". Nasza mała, aczkolwiek waleczna siedmioosobowa ekipa, wywalczyła 4 złota i 2 srebra!

 / Fot. Monika JuźwickaW dniu 24 marca 2012r odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej Light Contact w Bielsko-Białej, będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Kadeci mogli zaś rywalizować o Puchar Podbeskidzia.

Nasza siedmio osobowa ekipa pokazała się z doskonałej strony zdobywając łącznie 6 medali (4 złota i 2 srebra). Kwalifikacje do mistrzostw zdobyła dwójka naszych reprezentantów – Patrycja Juźwicka, zajmując drugą lokatę w kategorii senior do 55kg i Tomek Koniarski – junior plus 89kg, kolejny raz zwyciężając swoją kategorię w doskonałym stylu (walka finałowa zakończyła się przed czasem na skutek decyzji sędziego).
Bez medalu, mimo dobrego startu, wrócił jedynie Krystian Baleja i o kwalifikację będzie musiał powalczyć za tydzień w Węgrowie, na strefie wschodniej.

W rywalizacji o IV Puchar Podbeskidzia znakomicie poradzili sobie nasi najmłodsi – Oskar Zawiślak, Maciek i Wojtek Kowalczyk oraz Paulina Juźwicka. Na szyjach chłopców zawisły złote krążki. Prezentowana przez nich nienaganna technika, hart ducha, skuteczność i opanowanie wzbudzały podziw i uznanie w oczach sędziów oraz zgromadzonych na trybunach kibiców. Większość walk z naszym udziałem zakończyło się przed czasem, w skutek znacznej przewagi punktowej. Paulina zakończyła swoje zmagania na drugim stopniu podium.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.