Facebook Google+ Twitter

Kolejny tydzień autolansu za nami!

Czym mogliśmy się pochwalić w tym tygodniu?

 / Fot. U. A. MarczewskaOstatni tydzień obfitował w przeróżne pozytywne wydarzenia. Pozostawiło to trwały ślad na naszej Grupie autolansu.

Judyta Rykowska rozpoczęła praktyczną część kursu przygotowującego do egzamnu na prawo jazdy. Jeśli będziecie obserwować uważnie poznańskie ulice, być może spotkacie w którejś z "eLek" właśnie Judytę.

O swoich artystycznych doświadczeniach opowiedział nam Mateusz Max Maksiak. Miał szczęście pracować przy tworzeniu musicali, sztuk teatralnych i filmów. A wszystko wskazuje na to, że jego przygoda jeszcze się nie skończyła... Sukcesem w podobnej dziedzinie pochwaliła się nam Ewa Krzysiak, która w ubiegłą sobotę miała swój radiowy debiut. Wraz z Przemkiem Trubalskim wystąpiła w programie Radia TOK FM, rozmawiając m.in o dziennikarstwie obywatelskim. Z kolei Robert Danieluk wystąpił w telewizji. Możemy zobaczyć to tutaj.

Łukasz Wolski zaliczył szkolenie BHP i tym samym zdobył pierwszy wpis do indeksu. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w studiowaniu!

Joanna Glanda znalazła nową pasję: kupiła sobie keybord i, jak sama to przyznała, "wreszcie ma się na czym wyżywać".

Miniony tydzień był bardzo łaskawy dla Damiana Leciaka. Poznał nowych przyjaciół i został zaproszony na benefis 30-lecia pracy twórczej Elżbiety Jeziorowskiej-Wróbel.

Ja również mam się czym pochwalić: po raz pierwszy w życiu bylam w Bazylei. Niestety nie w takich okolicznościach, w jakich bym chciała. Zaspałam na samolot z Zurychu do Warszawy, w związku z czym musiałam wybrać inne połączenie. Nie wiem właściwie, czy to jest powód do chwalenia się... Na pewno jednak uśmiech na mojej twarzy wywołuje wątek "Mam dobry humor". Oby tak dalej!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.