Facebook Google+ Twitter

Kolejny tydzień autolansu za nami

Wygląda na to, że wyjątkowo mroźna w tym roku zima powoli się kończy. Od kilku dni codziennie docieram do pracy w przemoczonych butach. Niezależnie od warunków pogodowych, nasza grupa autolansu żyje własnym życiem. A oto podsumowanie kolejnego tygodnia.

 / Fot. Wiadomości24.plDo grupy autolansu dołączył w tym tygodniu Damian Kazak, dzieląc się ze światem informacją o swojej stronie internetowej i stworzonej na nim portfolio (link). Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z internetową wizytówką naszego młodego autora.

Jak zwykle mamy najświeższe wieści od Damiana Leciaka. Nasz fotograf kupił sobie statyw do aparatu. W jego zawodzie z pewnością się przyda. Swoją drogą, czy zwróciliście już uwagę na zdjęcie, jakie Damian ma od niedawna w profilu? Zawód fotoreportera naprawdę wymaga niekiedy poświęceń...

Damian dokonał w tym tygodniu jeszcze jednego ważnego zakupu: na jego półce pojawiła się płyta DVD dokumentująca przygotowania do koncertu Michaela Jakcsona. Miłego oglądania!

Mateusz Max Maksiak gościł ostatnio dość często w naszym serwisie. Jego osoba stała się okazją do stworzenia kolejnego odcinka serii "Piszemy o autorach" (link). Sam autor napisał w ciągu ostatnich dni dwa teksty, a także poinformował na grupie autolansu, co u niego słychać. Mateusz za kilka miesięcy wybiera się do Egiptu. Przed nim z pewnością mnóstwo ciekawych wrażeń. Nie tylko czysto turystycznych. Jakich jeszcze? Ciekawscy powinni zajrzeć do naszej grupy autolansu.

Co do mnie, kilka tygodni temu pochwaliłam się opublikowaniem na łamach Wiadomości24 dwusetnego materiału (podliczając artykuły, galerie i teksty na redakcyjnym blogu). Korzystając z okazji zdradzę Wam również, że przez dwa najbliższe dni będę niedostępna - wybieram się na weekend do Krakowa.

Życzę wszystkim milej soboty i niedzieli. I nie zapomnijcie o grupie autolansu! Tu chwalimy się 7 dni w tygodniu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Sam autolans mnie nie przekonuje. Nie nalażę do ludzi, którzy potrafią się chwalić i jakoś nie lubię jak ktoś czymś się nadmiernie chwali. I tutaj zgodzę się ze słowami Beaty, żeby ich nie powtarzać... Ale pozytywnie odbierałam te wpisy, które zachęcały do zrobienia czegoś pożytecznego, czy ciekawego, np. nauki jakiegoś nowego języka, itp. Taka formuła byłaby dość interesująca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego dobre jest to, że mamy komentarze i możemy o tym wszystkim rozmawiać. Radykalne decyzje nie są zwykle dobre, ale mamy zasadę złotego środka. Zatem czekamy na dyskusję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazdy ma wolny wybór, nie musi czyatć tego co mu sie nie podoba.
Raz tylko sie pochwaliłam
link
link
inne moje osiągniecią są w materiałach,(nie komentowanych) więc nie widzę dodatkowej potrzeby, żeby się tym chwalić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja Wam powiem tak: autolans jest dla Was, nie dla nas. Sporo osób z niego korzysta, wielu go lubi. Nie jest jednak elementem obowiązkowym serwisu. Jeśli przeważą głosy na "nie", nic na siłę nie będzie forsowane.

Co zatem sądzicie? Czy autolans powinien funkcjonować na obecnych zasadach? Jeśli nie, to na jakich? Może powinien pojawiać się rzadziej? A może powinien zupełnie zniknąć? Czekamy na sugestie. :) Po tygodniu zobaczymy co i jak. To chyba uczciwa umowa. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja powiem tak... jeśli są to normalne rzeczy, to ok.
Ale jeśli w autolansie napisane jest, że autor kupił czy dostał nowe gry i zamierza w nie grać, to już piaskownica.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiem tak, za nonsensopedią:

"Lans jest to kupowanie rzeczy, których nie potrzebujesz, za pieniądze, których nie masz aby zaimponować osobom, które i tak cię nie lubią."

A tak poważniej - moim zdaniem metod lansowania się w tym portalu jest sporo - Napisz artykuł / Dodaj galerię to podstawowe z nich... Poświęcanie osobnego dnia na redakcyjnym blogu zagadnieniom: co kto kupił i gdzie był, jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Jest do tego dedykowana grupa dyskusyjna, która wyczerpuje w zupełności formułę. Tworzenie wpisów na blogu redakcyjnym na jej podstawie jakoś zupełnie mnie nie przekonuje... Zdania zapewne nie zmienię, bo samo słowo "lans" kojarzy mi się koszmarnie, bo stało się pseudowartością i często jedynym motorem działań wielu ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nasz fotograf kupił sobie statyw do aparatu. W jego zawodzie z pewnością się przyda."
Czy tylko dla mnie jednoznacznie wynika z tego tekstu że Damian został mianowany na zawodowego fotografa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafale, kwestia jest oczywiście do przeanalizowania, a formuła do zmienienia. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie, a gdzie widzisz opinię, że tak jest?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A nie masz Agata wrażenia, że formuła tego cyklu najzwyczajniej się wyczerpała? W tym momencie piątkowy blog skierowany jest do około 10 osób, które mniej więcej regularnie piszą na grupie autolansu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.