Facebook Google+ Twitter

Kolejny zlot użytkowników i sympatyków CB-Radio

Dziś w miejscowości Trojanów nad zalewem Szałe odbył się kolejny zlot użytkowników i sympatyków CB-Radio. Można było pojeździć na łyżwach, sankach i poszaleć quadami. Organizatorzy nie zapomnieli również o ognisku.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Auta uczestników zlotu. Do wyboru i koloru... Fot. Piotr Andrzejak
Auta uczestników zlotu. Do wyboru i koloru... Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Junior po to są te zloty wspomina się stare czasy. Pozdrawiam serdecznie i 73

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo dla spostrzegawczych, organizatorem tego zlotu był Kaliski Klub CB Maniaków, celem tego zlotu było spotkanie się większe grono ludzi i zabawa na śniegu. Co do montażu anten zgadzam się z kolegą, tylko nie każdy odważny się na dziurawienie dachu aby zamontować tam antenę, i dlatego wykorzystuje się istniejące dziury po antenach radiowych. Co do koleżanki nie wszyscy użytkownicy CB Radia, używają go po to aby się ścigać po drogach, ale zdążają się i tacy, ale to już uroki życia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian ma rację, mało akcentów dotyczących CB było na tym zlocie. Bardziej był to zlot miłośników zabawy na śniegu. Na pierwszym zdjęciu widać vito z anteną na dachu, zdaje się, że jest to hastler (całkiem niezła i niedroga antena magnesowa). Antena jest umieszczona jednak w bardzo nieoptymalnym miejscu, gdyż anteny mobilowe* najlepiej działają, gdy są umieszczone na środku dachu. U mobili*, których widać na zdjęciu, również nie zauważyłem, aby któryś z nich miał antenę umieszczoną w optymalnym miejscu. Mało CB-radiowy był ten zlot, choć zabawa na pewno niezła. Dla autora plusik za obecność i informację o zlocie.

* antena mobilowa- antena CB montowana na stałe lub na magnes na samochodzie.

* mobil- kierowca którego pojazd jest wyposażony w CB radio

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat CB jest mi bliski i gdy ja bywałem na zlotach CB było wiele zabaw, konkursów związanych z radiem i nie koniecznie polegających na rozmowie na falach eteru. Ale ja to jakiś dziwny jestem, bo pod szyldem CB radia oczekiwałem właśnie tematu z tym związanego a nie spotkania kilkunastu osób na lodowisku za piłką. Nie czepiam się, że są zdjęcia z zabawy na śniegu na spotkaniu CB, czepiam się, że w fotorelacji z takiego spotkania brak nawiązania do tematu choćby na jednym zdjęciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj beetle 4.. Patrzyłam i nie wpadłam na to co Ty.. masz rację..następnym razem powinni wyjąć radia i nadawać do siebie stojąc obok, a nie rozmawiać na żywo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zlot miłośników samochodów, quadów, psów, hokeja. Wszystkiego tylko nie miłośników CB Radio. Jedynym akcentem związanym z CB w tym fotoreportażu jest antena na dachu samochodu, ale to dla spostrzegawczych. Ale ja się nie znam, więc mogę się mylić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taka zabawa, a mnie tam nie byto...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.