Facebook Google+ Twitter

Kolekcja "Wiosna - lato 2010" w modzie i fryzurach

27 kwietnia w klubie "Roxy" w Częstochowie odbył się pokaz mody połączony z pokazem fryzur z kolekcji "Wiosna - lato 2010".

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Prowadzący imprezę kolekcja "Wiosna - lato 2010 " Arkadiusz Kluba. Fot. Damian Leciak
Prowadzący imprezę kolekcja "Wiosna - lato 2010 " Arkadiusz Kluba. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Ale ludzie może wam się nie podobać. Ja napisałem jest redakcje od skarg, że puszcza. Chyba po coś ten serwis został stworzony. Tu są napewno dużo gorsze zdjęcia, ale nie o to chodzi nawet niektórzy jadą na ilość odsłon ale to też na tym nie polega. Chciałem pokazywać co się dzieje w Częstochowie i to robię i będę robił. Inni autorzy odeszli chociaż byli dobrzy podobno i może dostali pracę a może mają gdzie publikować. Tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tym pisaniem komentarzy nie zmusicie mnie do odejścia ani do przestania publikować. Tak każdy ma prawo wypowiedzieć zdania, ale dziwne, że się jednego mnie uczepiliście. Znajdźcie inne zdjęcia gorsze i tam napiszcie. Nikt was nie zmusza do oglądania moich fotorelacji. Kto je chce obejrzeć to obejrzy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia słabe. Dyskusje zawsze były i będą, tego się nie uniknie, bo każdy ma swoje zdanie i może je wypowiedzieć. Ja jednak uważam, że jeśli coś jest słabe, lepiej tego nie pokazywać, każdemu przyda się pokora. Jak już coś robić - to dobrze, a publikowanie tylko po to,żeby publikować mija się z celem dziennikarstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy z nas ma tych autorów lubianych, czytanych może nawet podziwianych. Tych których fotki lubimy oglądać ale widać trzeba zapełnić też drugą skrajnie inną grupę. Martwi mnie tylko jedno, że tym sposobem odrzucimy też młodych, którzy przyjmują nauki i jeszcze coś z nich wyrośnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariusz, ale po co to piszesz jak Ci to nic nie da. macie ochotę to piszcie skargę do redakcji. Jak zrobisz sobie portal to nie musisz publikować. Jakoś dużo innych osób publikuje i też są na gorszym poziomie i nic nie piszesz. Już Ci pisałem, że chyba po to jest serwis żeby publikować. Masz pretensje napisz do mnie na PW. Pisz sobie ile wlezie. Właśnie tym bardziej mnie to przekonuje, żeby pisać czy dawać fotki. Ja już napisałem możesz napisać skargę do redakcji i zobaczymy czy coś wskórasz. To twoje pisanie i tak Ci nic nie da. Dobrze wiesz po co jest ten serwis. Ten serwis jest dla wszystkich a nie dla wybranych. Ja bardzo bym chciał, żebyś to zgłosił redakcji. Czepiasz się mnie a są inne gorsze zdjęcia czy inne materiały. Podobać Ci się nie musi tak jak ja dyskutować z tobą też nie muszę. Czy poczekalnia do sławy czy coś innego to już nie twoja sprawa. Może już z kim nawiązałem współpracę. tego nie wiesz. Skoro jest on stworzony dla wszystkich i redakcja zamieszcza to chyba ich sprawa i chyba po to stworzyli serwis dla wszystkich a nie dla wybranych. Nikt Cie nie zmusza do oglądania czy do czytania moich bo są napewno lepsze galerie czy teksty. Mnie nie zależy na ilości odsłon tylko zależy mi na tym, żeby ktoś przeczytał i zajrzał. czy ja musze mieć 30 tysięcy wejść. Odpowiem nie nie musze. Nigdy nie narzekałem na ilość odsłon. Ja poczekam aż znajdziesz gorsze zdjęcia i tam zaczniesz komentować. Tak dla twojej wiadomości to z paroma osobami nawiązałem współpracę bo tego chcą. Jeśli mnie nie obrazisz to już z tobą nie dyskutuje. Ja zamykam ten temat bo nie będę się powtarzał w kółko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Piotrze za wsparcie. Ty nie pytaj kto to moderuje, tylko dlaczego po pijaku?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 05.05.2010 23:35

Mariusz podoba mi się Twoje stwierdzenie "poczekalnia do sławy" heheh - ja też podpiszę się pod skargą do redakcji - dodam jeszcze jednego autora - wprawdzie to bardzo młody człowiek ale jego najnowsza galeria link i podpisy mnie rozwaliły dziś na łopatki - Pytam kto to moderuje ???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianie, pisać niestety także nie umiesz, a w dodatku przejawiasz niepoprawny optymizm -"Jak się zmieni możliwość to sobie znajdę inny serwis". To co Ty myślisz, że gdzie teraz jesteś? W poczekalni do sławy? Że za miesiąc, dwa, czy rok, zapuka do Twoich drzwi kurier z angażem od National Geographic? Daj na chwilę wolne swojej megalomani i uzmysłów sobie, że to się nie stanie. Zaś jedyny serwis w Twoim zasięgu, to serwis ogumienia. Dobrze wiesz, że będziesz tu "siedział" jak długo się da, produkując bez zastanowienia swoje gnioty. Jedyną wartością jaką ma dla Ciebie W24 jest to, że możesz tu prokurować bez cienia zażenowania swoje foto szopki, wyśmiewane przez większość Autorów. No chyba, że odczuwasz z tego powodu masochistyczną przyjemność. Nie piszę tego bezpodstawnie, obejrzałem Twoje fotorelacje, poczytałem Twoje podpisy pod zdjęciami, rzuciłem okiem na Twoje artykuły, i wiem z kim tańczę. Gdybym pod moją twórczością naczytał się tak miażdżącej krytyki, to wyciągnąłbym z niej wnioski. Ty zaś z uporem maniaka, tupiąc nóżką wykrzykujesz te swoje "Będę pokazywał, będę pokazywał i nigdzie stąd nie pójdę!" i dalej jak to mówisz - "puszczasz" zdjęcia na których np. ziarno jest tak widoczne, że ma się wrażenie iż zacznie zaraz drapać w gardło. Przestań pitolić też o słabym aparacie fotograficznym, bo zawsze się tym usprawiedliwiasz. Powinieneś wiedzieć, że zdjęcia robi fotograf, nie aparat. Jeśli masz krztę honoru, to zacznij prezentować poprawnie wykonane zdjęcia, bo nie tylko ja i Barbara możemy pokusić się o "skargę" do Redakcji, ale znajdzie się wielu więcej, którym będzie zależało na wysokim poziomie W24. A wtedy to już tylko serwis... ogumienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez ten serwis przetoczyło się dziesiątki dyskusji na temat poziomu zdjęć - sam uczestniczyłem w kilku z nich. Generalnie dyskutanci pozostawali przy swoim. Wniosek, do jakiego doszedłem po czasie jest prosty: Damian niech publikuje, krytycy jego zdjęć niech nie oglądają - obie strony będą ukontentowane i będzie zdrowiej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro ten portal jest dla wszystkich i po to on jest żeby publikować. A czy organizatorzy się godzą czy nie to ja z nimi rozmawiam. Mariusz, ale wielu mi pisało i po co to piszesz jak Ci to nic nie da. Masz pretensje, że publikuje tutaj i zatwierdza je redakcja napisz do naczelnego, że puszcza galerie jak się nie podoba. Skoro po to jest ten serwis i zatwierdzają to je tutaj daję. Jak się zmieni możliwość to wtedy sobie znajdę inny serwis. To ma się nazywać dziennikarstwo obywatelskie czy nie puszczanie niczego. Wiesz dobrze, że bez takich ludzi co robią złe fotki nawet ten serwis by nie istniał a zresztą on nie jest dla profesjonalistów. Jakbym był profesjonalnym fotografem to wątpie czy bym tutaj dawał fotki pewno bym miał stronę i na fotkach zarabiał. Mariuszu i Barbaro zawsze skargę złożyć do naczelnego możecie, że redakcja puszcza takie zdjęcia. Mariusz możesz pisać pod każdą galerią moją cokolwiek, ale to i tak nic nie zmieni. Więc już nie ciągnij tego tematu bo to sensu nie ma

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem, szacunku dla siebie i innych. Ty piszesz - "mam szacunek dla siebie". Tylko dla siebie? Dla innych go nie masz? Zarzucając Ci jego brak, obrażam Cię? To w takim razie, Ty publikując anty fotografie, obrażasz wszystkich. Twierdzisz że "są zdjęcia dużo gorsze", w jaki sposób je znajdziesz skoro się na zdjęciach nie znasz? Jak będziesz stopniował "gorszość" czy "lepszość" zdjęć? Jaki znajdziesz punkt odniesienia? Czy tym punktem będą Twoje zdjęcia? Wybacz szczerość, ale nie znajduję słów do polemiki z Tobą. Poziom Twoich wypowiedzi jest równy Twoim zdjęciom, czyli żaden. Śmiem twierdzić, że jesteś odosobniony w autoreklamie "Moją pasją jest dziennikarstwo", bo równie z taką pasją mógłbyś produkować gwoździe na taśmie, z tym że, w byłbyś bliższy spełnienia. Nie zapieraj się też rękoma i nogami przed opuszczeniem W24, mówiąc - "nigdzie stąd nie pójdę", bo a nuż się ktoś uprze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.