Facebook Google+ Twitter

Kolekcjonerskie wydanie kultowego komiksu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-12 21:23

Przygody kosmicznego detektywa, Funky’ego Kovala, uznawane są za najlepszą polską historię obrazkową. Opowieść o asie agencji Universs, który w pojedynkę walczy z potężnymi korporacjami i zagrażającymi ludzkości obcymi.

Funky Koval / Fot. Materiału promocyjnePrzygody kosmicznego detektywa, Funky’ego Kovala, uznawane są za najlepszą polską historię obrazkową. Opowieść o asie agencji Universs, który w pojedynkę walczy z potężnymi korporacjami i zagrażającymi ludzkości obcymi - w międzyczasie podbijając niewieście serca - zawładnęła wyobraźnią kilku pokoleń miłośników fantastyki.

Potencjał komiksu dostrzegli hollywoodzcy filmowcy, którzy planują przenieść Funky'ego na srebrny ekran. W rolę detektywa ma się wcielić Matthew McConaughey!

Do sprzedaży trafiło właśnie kolekcjonerskie wydanie pierwszego tomu kultowego komiksu Funky Koval autorstwa Bogusława Polcha (grafika), Macieja Parowskiego i Jacka Rodka (scenariusz).

Wydawnictwo Prószyński i S-ka wznowi trzy znane już czytelnikom tomy: „Bez oddechu”, „Sam przeciw wszystkim” (czerwiec 2011 r.) i „Wbrew sobie” (sierpień 2011 r.), a jesienią tego roku ukaże się „Wrogie przejęcie” – tom czwarty, publikowany w odcinkach w miesięczniku „Nowa Fantastyka”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.