Facebook Google+ Twitter

Kolenda-Zaleska pozytywnie o Pawle Kukizie

Dziennikarka TVN24, Katarzyna Kolenda-Zaleska, bardzo pozytywnie wypowiedziała się na temat inicjatywy Pawła Kukiza, zmieleni.pl.

Jednym z głównych zarzutów wobec polskich polityków jest to, że zajmują się w Sejmie mało istotnymi sprawami i nie rozwiązują prawdziwych problemów polskiego społeczeństwa. Mowa tutaj oczywiście o teatralizacji polskiej polityki; więcej w niej jest pozorowanych ruchów niż autentycznych działań.

To dlatego Katarzyna Kolenda-Zaleska chwali ruch obywatelski zmieleni.pl na rzecz jednomandatowych okręgów wyborczych: "Niby temat zniknął z dyskursu publicznego, a to za sprawą człowieka, który z ordynacją wyborczą nie bardzo się kojarzył, udało się czy raczej - powiem to z nadzieją - uda się poważnie o czymś podyskutować" - napisała dziennikarka w "Gazecie Wyborczej"

Nie wszystkim jednak się ten pomysł się podoba; lewica spod znaku SLD skrytykowała go w charakterystyczny dla siebie sposób. Włodzimierz Cimoszewicz nazwał Kukiza nieszczęśliwym głupcem, zaś Piotr Gadzinowski "pożytecznym idiotą PO".

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mirek K
  • Mirek K
  • 19.09.2012 16:29

Panie Radku - Kolenda to dziennikarka ?? .... nie rób Pan jaj - to TVNowski prymityw ,obociachowy prymityw!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.