Facebook Google+ Twitter

Kolenda-Zaleska zaatakowała Rutkowskiego? Kłótnia w TVN24 [Wideo]

Katarzyna Kolenda-Zaleska wywołała prawdziwą burzę podczas programu "Fakty po Faktach" w TVN24. Dziennikarka ostro skrytykowała Krzysztofa Rutkowskiego, który pomagał w rozwiązaniu zagadki z Sosnowca.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielW poniedziałkowy wieczór zawrzało - Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka TVN, na wizji zaatakowała słownie Krzysztofa Rutkowskiego. Prowadzącej program "Fakty po Faktach" wystarczyło zaledwie kilka sekund, by znaleźć pierwszą krytyczną uwagę wobec detektywa.

Reakcja Kolendy-Zaleskiej dotyczyła sprawy Madzi z Sosnowca. Dziennikarka oskarżyła Rutkowskiego o nieetyczne zachowanie wobec matki, Katarzyny W. Starcie z Rutkowskim zakończyło się źle dla Kolendy-Zaleskiej, która wpadła w ogień krytyki ze strony internautów i oglądających program. Zarzucają jej, że nie zachowała się profesjonalnie i zamiast skupić się na prowadzeniu rozmowy, przeprowadzała osobiste wycieczki w stronę gościa programu.

Użytkownicy Facebooka nie mają wątpliwości - "Kolenda-Zaleska powinna zostać zwolniona z TVN-u".

Kolenda-Zaleska zapytała m.in. Rutkowskiego, "czy wszystko w porządku z jego wzrokiem?" (Rutkowski nosi przyciemniane okulary), oskarżyła go o "robienie szopki" oraz "kreowanie siebie na bohatera".

Rutkowski nazwał zachowanie dziennikarki impertynenckim.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (81):

Sortuj komentarze:

Maryla w.
 • Maryla w.
 • 13.07.2012 10:36

Ciekawa jestem , jak się teraz czuje pani KOLENDA -ZALESKA,która własną piersią broniła WAŚNIEWSKIEJ.Oczywiście musiała mieć ofiarę w postaci Pana RUTKOWSKIEGO. Jest PANI słabą dziennikarką.Miała PANI wiele wpadek na antenie TVN.Warto powiedzieć dosyć!!!.Myślę,że teraz powinna PANI odwiedzać WAŚNIEWSKĄ w więzieniu i słuchać jej bredni.Telewizja TVN jest coraz gorsza i prywatna,więc niech sobie trzyma na etatach takie dziennikarzyny, jak pani ZALESKA.Słyszałam,że stacja TVN ma być sprzedana.To bardzo dobrze.Kto będzie następny?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ALDONA
 • ALDONA
 • 22.03.2012 19:26

Ciekawa jestem, czy KOLENDA -ZALESKA nadal opłakuje los bezlitosnej matki małej MADZI?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona
 • Iwona
 • 17.02.2012 01:00

Katarzyna nie wezwała pogotowia ,aby ratować Madzię swoją przecież córkę.Wczoraj 15.02.2012 był pogrzeb małej Madzi,z którą była i jest Cała Polska .To dziecko nie potrafiło się jeszcze bronić.Jak można nie ratować tak ładnego i sympatycznego dziecka. Pani Redaktor w TVN24 opowiedziała się jednoznacznie po stronie wyrodnej matki.Krzyś Rutkowski skutecznie odparł atak pseudo złośliwej kolendry-zalewskiej z małej litery piszę bo to jest ujma dla TVN24.Niech Dyrektor TVN24 przeniesie złośliwą pracownicę do sprzątania korytarzy i placu przed TVN24,chyba,że ma jakieś szczególne "chody".Powiem krótko kolendra-zalewska prowokuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
asi
 • asi
 • 11.02.2012 21:05

Cóż, może lekko odbiegnę od tematu popularnego już "występu" K.Kolendy-Zaleskiej i chocby ze względu na ten fakt ale i inne, które poruszę poniżej, spodziewam się wielu negatywów lecz pragnę podzielic się z Wami moimi przypuszczeniami.
Odnośnie Katarzyny W. - spodziewam się, że wyrok, który zapadnie w sprawie Madzi ( nie precyzuję, gdyż nie wiadomo jeszcze jakie matce zostaną przedstawione zarzuty) ponownie podzieli w opiniach społeczeństwo. Nie będę zaskoczona gdy okaże się, że zostanie zasądzony wyrok minimalny, ze względu chocby na:
- dorastanie w rodzinie patalogicznej, gdzie alkohol i przemoc i strach to codziennośc - większośc z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w/w sytuacja odciska piętno na psychice (brak dobrego wzorca rodziny, często skutkuje nieporadnością w życiu dorosłym) - bywa, że konieczna jest terapia. Dzieci, które dorastają w takich rodzinach zazwyczaj są niedojrzałe emocjonalnie, często zdarza się, że powielają błędy rodziców w wychowywaniu potomstwa. Patologia to ich codziennośc i nie znają innego życia, dorastają w przeświadczeniu o tym, że są małowartościowe i często czują się winne swej niedoli. Prawdopodobnie zrozumie to tylko ten, kto sam dorastał w takiej rodzinie
- fakt, że Katarzyna W. ma już za sobą jedną próbę samobójczą mówi sam za siebie - niemożnośc poradzenia sobie z problemami, byc może niezdiagnozowana i nieleczona depresja, w której trwała również przez cały okres ciąży
- porzucenie dziecka na 10 dni (nie znam szczegółów w jakim czasie po porodzie to nastąpiło) świadczy byc może o depresji poporodowej. Przypominam, że owa depresja może wystąpic nawet do 12miesięcy po porodzie

Krótkie wyjaśnienie:
Nie jest moim zamiarem obrona Katarzyny W.
Tak zwyczajnie, po ludzku próbuję ją zrozumiec, nie rzucam kamieniem, bo głęboko wierzę, że nikt nie rodzi się potworem. Potworami lub aniołami w ludzkiej skórze nie stajemy się jednego dnia, a przez lata -zbierając bagaż doświadczeń. Byc może złe doświadczenia towarzyszące od dzieciństwa, poczucie krzywdy fizycznej i psychicznej, brak miłości i poczucia bezpieczeństwa powodują, że w "dorosłośc" człowiek wkracza okaleczony - nie potrafiący naprawdę kochac i zatroszcyc się o istotę, za którą się jest odpowiedzialnym:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rudi
 • Rudi
 • 10.02.2012 23:35

Najbardziej mnie denerwuje jak dziennikarz nie jest obiektywny. Jego zadaniem jest przedstawić sytuację (fakty) a nie narzucać swoją subiektywną ocenę. Kompletny brak profesjonalizmu. Również uważam, że za takie popisy należy się Katarzynie porządne lanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BYŁY WIDZ TVN
 • BYŁY WIDZ TVN
 • 10.02.2012 21:09

SZefowie tvnu jedyną szansą odbudowy waszego wizerunku i zachowania twarzy jest przeproszenie gościa za zachowanie waszej mam nadzeję byłej pracownicy, a w swoim imieniu za opieszałość i ślimaczą reakcję na takie wybryki waszej PSEUDOdziennikarki.TO samo dotyczy policji powinniście przeprosić p. RUTKOWSKIEGO i podziękować MU za to że podał wam sprawczynię na tacy bo wy byście do tego nigdy nie doszli . A co do metody -każda jest dobra jeśli jest skuteczna.Jeżeli wam taki żal tej pani to dajcie jej z piątkę dzieci i młotek -przynajmniej będziecie mieli zajęcie

Komentarz został ukrytyrozwiń
wściekły
 • wściekły
 • 10.02.2012 20:34

DO MALWINA zeby odrzeć kogoś z człowieczeństwa to najpierw ten ktoś musi być człowiekiem.Jeżeli ty nazywasz człowiekiem kogoś kto nawet po nieszczęśliwym wypadku swojego półrocznego dziecka nie wzywa pomocy i nie prubóje go ratować i nawet nie będąc pewnym że ono nie żyje idzie i zakopuje je jak zwierze , to naprawdę nie zazdroszczę twoim bliskim. Nawet zwierze potrafi szczerze płakać po stracie swojego małego. Jak ktoś po takiej tragedii idzie do kina to dla mnie napewno to nie jest człowiek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zły
 • zły
 • 10.02.2012 19:58

DO grzegorz wink bo ty jesteśtaki sam KNUR jak ten szmatławiec zalewska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jola salbert
 • jola salbert
 • 09.02.2012 23:06

jestem ogromnie zbulwersowana wypowiedziami KOLENDY-ZALEWSKIEJ. Arogancja ,brak kultury przejawialy sie na kazdym kroku jej programu. Pan Krzysztof Rutkowski posiada wiecej kultury osobistej niz Pani Pani Katarzyno. Wstyd i hanba jedynie te slowa nasuwaja mi sie po obejrzeniu Pani Programu. Powinna Pani poniesc solidna kare za takie haniebne zachowanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania z kanady
 • Ania z kanady
 • 09.02.2012 21:13

Wedlug mnie katarzyna zachowala sie po prostu strasznie. Ona go strasznie atakowala tanimi zwrotami. Nawet kulturalne to Nie bylo. Powinni ja odsunac aby Nie miala mozliwosci obrazac injury w przyszlosci. Rutkowski Nie jest moim ulubiencem ale biorac pod uwage Jego dokonanie powinien od kogos udlyszec chociazby dziekuje.sama rodzina madzi ktora mu zlecila ta prace wychwala go.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.